Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 23d. 11:15

Į klastotę panašų vairuotojo pažymėjimą turėjęs tadžikas uždarytas į areštinę

Pateiktas tadžikiškas vairuotojo pažymėjimas
VSAT nuotr. / Pateiktas tadžikiškas vairuotojo pažymėjimas

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė iš Lenkijos į Lietuvą automobiliu vykusį tadžiką, kuris pateikė, įtariama, padirbtą savo šalies vairuotojo pažymėjimą. Maža to, įtariama, kad prie „Opelio“ pritvirtinti vokiški valstybiniai numeriai priklauso kitai mašinai.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį „Opel Astra“ Vokietijos numeriais. Mašiną vairavo 36 metų Tadžikijos pilietis.

Užsieniečio pateiktas tadžikiškas vairuotojo pažymėjimas pasieniečiams sukėlė įtarimų. Paaiškėjo, kad šis dokumentas galimai suklastotas. Taip pat Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad „Opel Astra“ paženklinta kitai transporto priemonei priklausančiais vokiškais valstybiniais registracijos numeriais.

Pasieniečiai tadžiką sulaikė ir uždarė į areštinę. Dėl disponavimo suklastotu dokumentu ar jo panaudojimo Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Pasieniečiai tadžikui už automobilio su pritvirtintais ne tai transporto priemonei išduotais valstybinio numerio ženklais vairavimą skyrė 120 eurų baudą.

Be to, Kalvarijos pasieniečiai tadžikui už transporto priemonės su pritvirtintais ne tai transporto priemonei išduotais valstybinio numerio ženklais vairavimą skyrė 120 eurų administracinę baudą.

Automobilis „Opel“ saugomas Kalvarijos užkardoje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min