Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 8d. 14:38

Iš Ukmergės į Karklę atvykusiam neblaiviam vairuotojui – bauda už karantino pažeidimą

Vairuotojų patikra
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vairuotojų patikra

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmuose išnagrinėta administracinio nusižengimo byla, kurioje R. L. paskirta administracinė nuobauda už karantino reikalavimų nesilaikymą ir valstybės tarnautojų garbės ir orumo įžeidimą.

Byloje nustatyta, kad R. L., gyvenantis Ukmergės rajono savivaldybėje, automobiliu atvykęs į Klaipėdos rajono savivaldybėje esantį Karklės kaimą, nesant išskirtiniam atvejui, būdamas neblaivus, viešoje vietoje nedėvėdamas nosį ir burną dengiančios veido kaukės, pažeidė Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuostatas ir padarė administracinį nusižengimą.

Be to, aiškinantis R. L. atvykimo į Klaipėdos rajono savivaldybę aplinkybes, jis valstybės tarnautojams atsisakė pasakyti savo asmens duomenis, taip pat vulgariais žodžiais įžeidė jų garbę ir pažemino orumą.

Teismas, išnagrinėjęs bylą rašytinio proceso tvarka ir įvertinęs byloje surinktus įrodymus, perkvalifikavo R. L. padarytą administracinį nusižengimą į kitą to paties straipsnio dalį, kadangi R. L. nesukėlė pavojaus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms.

Skirdamas nuobaudą, teismas atsižvelgė į padarytų nusižengimų pobūdį, jų pavojingumą, į pažeidėjo atsakomybę lengvinančių aplinkybių nebuvimą ir vieną atsakomybę sunkinančią aplinkybę, mat administracinius nusižengimus R. L. padarė būdamas neblaivus, kas turėjo įtakos administracinių nusižengimų padarymui, į R. L. asmenybę – tokio pobūdžio nusižengimus R. L. padarė pirmą kartą, ir teismas R. L. už šiuos nusižengimus paskyrė nuobaudą – 50 Eur dydžio baudą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min