Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš vandens telkinių ugniagesiai šiemet jau ištraukė 100 skenduolių

Gelbėtojų valtis Neryje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gelbėtojų valtis Neryje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 38 gaisrus, atliko 15 kitų gelbėjimo darbų bei Pasvalio rajone, Švobiškio kaime, iš Mūšos upės ištraukė nuskendusio 39-erių metų vyriškio kūną. Beje, šiemet tai jau šimtasis ugniagesių gelbėtojų ištrauktas skenduolis. Laimė, gaisrų metu žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti, tačiau ugnis padarė nemažų nuostolių.

Apie 15 val. gaisras kilo Kretingos rajone, Darbėnų miestelyje, Laisvės gatvės gyvenamajame name. Per gaisrą išdegė namo virtuvė, apdegė koridorius, aprūko visos patalpos, išdužo langų stiklai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 17.35 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Nemuno gatvės krantinėje stovinčio krovininio laivo „Debora“ triume. Per gaisrą apdegė elektrinis krautuvas, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie 18.10 val. Trakuose, Karaimų gatvėje esančiame Valstybės ir savivaldybės įstaigų pastate, antrame aukšte esančio „Sodros“ skyriaus direktorės kabineto pagalbinėje patalpoje, sudegė plastikinis kibiras su valikliais ir kita buitine chemija. Gaisras užgeso savaime, o jo priežastis dar tikslinama.

Apie 19.40 val. Pasvalio rajone, Moliūnų kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas, susidedantis iš medinės daržinės ir mūrinio tvarto bei metro atstumu nuo jo stovintis medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė viena namo siena, medinės stogo konstrukcijos ir jo danga, sudegė medinė daržinė, apdegė medinės tvarto stogo konstrukcijos. Ugniagesiams pavyko išgelbėti prie ūkinio pastato pristatytą medinį sandėlį ir už 5 metrų stovinčią malkinę.

Dar vienas medinis ūkinis pastatas bei jame buvęs turtas šiąnakt sudegė ir Vilniaus rajone, Našiūnų kaime. Šių gaisrų priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 3.40 val. Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje, Grinkiškio gatvėje, suliepsnojo lengvasis automobilis „Opel Vectra“. Per gaisrą sudegė galinė automobilio sėdynė, apdegė bagažinė, aprūko salonas. Manoma, kad mašina buvo padegta.

Vakar ryte ugnis nuniokojo ir 3 kitus automobilius, tačiau šių gaisrų aplinkybės dar tikslinamos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min