Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 18d. 11:52

Karklės festivalyje pareigūnų šuo Naruto palapinėje rado 88 tabletes

Karklės festivalio akimirkos
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / Karklės festivalio akimirkos

Klaipėdos policijas informuoja, kad Karklės muzikos festivalyje budintiems pareigūnams antrą dieną darbo nesumažėjo. Vėl sulaikyta keletas asmenų, pas kuriuos rasta narkotinių medžiagų.

Klaipėdos rajone, Karklės kaime, festivalio metu, Mobilios kuopos pareigūnai dirbo kartu su policijos kinologu ir tarnybiniu šunimi Naruto.

Palapinių miestelyje šuo savo elgesiu parodė, jog vienoje iš palapinių gali būti draudžiamų medžiagų. Apžiūrėjus palapinę, po jos dugnu rasta plastiko dėžutė su 4 folijos suktinukais, taip pat palapinėje rastas lagaminas, kuriame tarp rūbų rastos į maistinę plėvelę susuktos 88 tabletės, įtariama, jog tai gali būti narkotikai.

Dėl šio įvykio sulaikytas palapinėje buvęs 1998 m gimęs vaikinas, nurodęs, jog radiniai priklauso jam.

Automobilių stovėjimo aikštelėje, tarnybinis šuo Naruto, savo elgesiu parodė, jog automobilyje „Toyota Avensis“ gali būti draudžiamų medžiagų. Apžiūrėjus automobilį, už variklio gaubto rastas juodas plastikinis paketas su baltos spalvos milteliais, bei aštuoni folijos lankstinukai su augalinės kilmės medžiaga.

Dalinės apžiūros metu, pas 1998 m. gimusį automobilio vairuotoją rastas pastikinis juodas buteliukas, kuriame buvo maišelis su baltos spalvos milteliais, bei pusė žalios tabletės – įtariama, jog tai narkotinės medžiagos.

Automobilių stovėjimo aikštelėje, 1994 m. vaikinas pastebėtas iš rankų išmetantis folijos lankstinuką. Jame pareigūnai aptiko tris žalias tabletes, veikiausiai narkotikus. Asmeniui taip pat nustatytas 1,77 prom. neblaivumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Festivalio teritorijoje pas 1997 m. gimusį vaikiną rastas plastiko maišelis su augalinės kilmės medžiaga. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Automobilių stovėjimo aikštelėje, pas 1993 m. gimusį vaikiną rastas maišelis su baltos spalvos biria medžiaga.

Automobilių stovėjimo aikštelėje, pas 1998 m. gimusį vaikiną pareigūnai aptiko popieriaus lankstinuką su žalsvos spalvos augaline, įtariama narkotine, medžiaga. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Patrulių rinktinės pareigūnai palapinių miestelyje pastebėjo jaunuolį rankose laikantį suktinę su augalinės kilmės gelsvai žalsva medžiaga. 1997 m. gimęs vaikinas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Komentarai: 3
Temos: 2 Narkotikai Karklė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min