Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 7d. 17:08

Kauno policijos dėmesį patraukė latvis – su „Audi“ skriejo 186 km/val. greičiu

Kauno policijos reidas
Kauno apskrities policijos nuotr. / Kauno policijos reidas/ Asociatyvi nuotr.
Kauno apskrities policijos pareigūnai gegužės 31–birželio 6 dienomis toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę patruliai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 1382 greičio viršijimo atvejus. Didžiausias savaitės lakstūnas – dvigubai greitį viršijęs latvis su „Audi“.

Didžiausias savaitės greičio viršijimo atvejis fiksuotas ketvirtadienį, birželio 3 dieną, apie 21.05 valandą kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, kur leidžiamas maksimalus 90 km/val. greitis.

Automobiliu „Audi A8“ važiavęs Latvijos pilietis, gimęs 1968 metais, praskriejo daugiau nei dvigubai didesniu – 186 km/val. greičiu.

Įvertinus matuoklio paklaidą, už greičio viršijimą 90 km/val. vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Birželio 4 dieną apie 10.40 valandą Kauno rajono Karmėlavos II kaime, Vilniaus gatvėje, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Peugeot 307“.

Bendraujant su automobilio vairuotoja, gimusia 1977 metais, nuo jos sklido stiprus alkoholio kvapas, kalba buvo nerišli, todėl pareigūnams paklausus, ar ji nevartojo alkoholio, moteris pripažino tai dariusi iš vakaro, o tos pačios dienos rytą gėrusi alaus.

Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,32 prom.

Birželio 4–6 dienomis Kauno mieste ir rajone, taip pat Kaišiadorių rajone, Kauno apskrities VPK Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Patikrinus daugiau kaip 2 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinta 13 neblaivių vairuotojų, tarp jų vienas pradedantysis automobilio vairuotojas, taip pat ir vilkiko vairuotojas (visiems jiems nustatytas lengvas girtumas) bei 1 neblaivus dviratininkas.

Nustatyti 4 asmenys, vairavę transporto priemones neturint tam teisės, kai jos yra neįgiję, taip pat fiksuotas Kelių eismo taisyklių pažeidimas, kai motociklo keleivis nedėvėjo saugos šalmo ir kiti pavieniai KET pažeidimai.

Šįryt Kaune, Vaišvydavoje, Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnai patikrino dar virš 1 tūkst. transporto priemonių ir nustatė 3 neblaivius vairuotojus (0,71 prom., 0,72 prom. ir 0,94 prom.), taip pat vieną įstatymų numatyta tvarka neįregistruotą ir privalomuoju draudimu neapdraustą transporto priemonę.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 16 neblaivių vairuotojų ir 5 dviratininkus. Vienas jų – Jonavos rajono gyventojas, gimęs 1973 metais, birželio 1 dieną apie 19 valandą Jonavos rajono Šveicarijos kaime dviratį vairavo būdamas stipriai apgirtęs – alkoholio matuoklis parodė sunkų, 2,50 prom., girtumą.

Dar 16 asmenų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki birželio mėnesio pabaigos – 14), dar 243 sužeisti (pernai – 279).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min