Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 20d. 17:09

Kauno prieigose vilkikas nustūmė BMW į griovį ir net nepajuto: automobilis rėžėsi į medį

Vilkiko kliudytas BMW automobilis nulėkė nuo kelio
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Vilkiko kliudytas BMW automobilis nulėkė nuo kelio

Trečiadienį A6 kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, ties Narėpų kaimu, įvyko avarija: vilkiko nustumtas nuo kelio BMW rėžėsi į medį.

13.40 val. Kauno apskrities policija sulaukė pranešimo, kad ties Narėpų kaimu automobilis, bandydamas išvengti susidūrimo su sunkiasvore mašina, nuvažiavo į griovį.

15min žurnalistė ir fotografas įvykių sūkuryje atsidūrė visiškai atsitiktinai. Jiems pastebėjus avariją, kelio pakraštyje stovėjo tik vienas pareigūnas ir vyras, įjungęs savo automobilio avarinius signalus (vėliau paaiškėjo, kad tai – po žmonos skambučio atskubėjęs į medį atsitrenkusio BMW vairuotojos vyras). Matėsi į griovį nulėkęs ir į medžius atsitrenkęs BMW. Mašina sumaitota nepataisomai. Įdubimai pastebėti ir ant keleivio durelių – būta kontakto su kita transporto priemone, tačiau šios šalia nesimatė.

Netrukus pasirodė ir greitosios medicinos pagalbos automobilis, iš kurio išlipo BMW vairuotoja. Jos ranka buvo sutvarstyta, moteris atsisakė vykti į gydymo įstaigą, tikino, kad jaučiasi gerai, po smūgio sąmonės neprarado, ranką sužalojo išsiskleidusi oro pagalvė.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Vilkiko kliudytas BMW automobilis nulėkė nuo kelio
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Vilkiko kliudytas BMW automobilis nulėkė nuo kelio

Tuo metu į įvykio vietą sugrįžo avariją sukėlęs vilkikas.

„Važiavau iš Jonavos į namus Kaune. Priešais mane važiavo kita mašina, mačiau, kaip kairėje pusėje pradeda lenkti vilkikas. Manau, jis viršijo greitį. Staiga prieš mane važiavęs automobilis ėmė rikiuotis prieš vilkiko priekį, šis susimėtė ir atsitrenkė į mano BMW šoną. Nuvažiavau į griovį ir trenkiausi į medį. Ėmė rūkti dūmai, išsigandau, kad automobilis tuoj užsidegs. Galvojau, kad durelės dabar ims ir neatsidarys, bet atsidarė. Vilkikas sustojo šalikelėje ir jo vairuotojas atėjo iki manęs. Net nepamenu, ko klausė. Nežinau, ar tas pats vilkikas, kuris atsitrenkė į šoną“, – akivaizdžiai, vis dar veikiama patirto šoko, 15min pasakojo moteris.

Pasirodo, sunkiasvorės mašinos vairuotojas net nepajuto, kad kliudė dešinėje važiavusią BMW. Tik vėliau, pamatęs galinio vaizdo veidrodėlyje, kaip automobilis lekia į griovį ir trenkiasi į medį, nusprendė sugrįžti į įvykio vietą.

„Nulėkiau prie BMW vairuotojos, paklausiau, ar aš ją kliudžiau. Ši atsakė, kad ne. Tad sėdau į vilkiką ir nuvažiavau. Degalinėje sustojau prisipilti degalų, kai pastebėjau, kad nuo rato plastmasės nulaksčiusios. Supratau, kad vis dėlto kliudžiau. Štai ir grįžau apsisukęs vėl čia. Esu kaltas“, – aiškinosi sunkiasvorės mašinos, priklausančios vienai Klaipėdos įmonei, vairuotojas.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Vilkiko vairuotojas
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Vilkiko vairuotojas

Jis pabrėžė, kad greičio neviršijo, juk šalia Karmėlavos yra ir greičio matavimo prietaisas.

Kadangi BMW vairuotoja atsisakė vykti į gydymo įstaigą, policija padėjo abiem eismo įvykio dalyviams užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Nukentėjusioji su vyru sprendė, kas padės iš griovio ištempti prieš dvejus metus įsigytą šeimos mašiną.

Eismo įvykis, pasak Kauno apskrities policijos atstovės Justinos Kazragytės, įformintas policijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min