Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 11d. 15:25

Kėdainių policininkus filmavusiam ir vaizdo įrašą feisbuke įkėlusiam jaunuoliui teks susimokėti

Facebook
123RF.com nuotr. / Facebook/ Asociatyvi nuotr.

Į feisbuką vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti įžeidinėjami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, įkėlęs vyras sulaukė atsakomybės. Už pareigūnų pažeminimą jis nubaustas pinigine bauda.

Jaunas vyras, gimęs 2000 metais, į policijos akiratį pakliuvo, kai praėjusių metų gegužės 5 dieną Kėdainiuose pažeidė karantino taisykles. Už tai jam buvo surašytas protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 45 straipsnio 4 dalį.

Pokalbio su policijos pareigūnais metu jaunas vyras juos filmavo, o vėliau vaizdo įrašą įkėlė viešoje feisbuko socialinio tinklo grupėje ,,Viskas Kėdainiuose“.

Vaizdo įraše, kuris buvo prieinamas daugybei socialinių tinklų naudotojų, buvo matyti, kaip vyras agresyviai ir piktai elgėsi, vartojo keiksmažodžius, įžeidinėjo policijos pareigūnus.

Šių metų sausio 7 dieną Kauno apylinkės teismas nustatė, kad tokiais savo veiksmais vyras pažemino policijos pareigūnų garbę ir orumą, o jo padaryta veika atitinka ANK 508 straipsnio (statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas) požymius.

Kadangi vyras prisipažino ir gailėjosi dėl padaryto administracinio nusižengimo, jam paskirta minimali numatyta bauda – 90 eurų, kurią privalės sumokėti ne vėliau kaip per 40 d. nuo nutarimo įteikimo dienos.

Primename, kad sąžiningai vykdančius savo pareigas pareigūnus gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai paveikti pareigūnus reaguojama principingai. Už pareigūno garbės ir orumo pažeminimą yra numatyta administracinė atsakomybė, baudos siekia nuo 90 iki 140 eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min