Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 30d. 20:44

4 metams nuteistam užkietėjusiam sukčiui – maža teismo dovanėlė

Šioje byloje Stanislavas prisipažino paėmęs pinigus, tačiau tikino neplanavęs jų pasisavinti – esą tiesiog žlugo jo verslo sumanymas.
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / S.Zenkevičius buvo dažnas teismų svečias.

Už įvairias aferas į kalėjimą pasiųstas vilnietis Stanislavas Zenkevičius sužinojo, kad į laisvę galės išeiti... dviem paromis anksčiau.

Vilniuje liūdnai pagarsėjęs sukčius 26 metų S.Zenkevičius, leidžiantis laiką Lukiškėse, pirmadienį sulaukė nedidelės teismo dovanėlės.

Vilniaus 3-iojo teismo teisėja Nida Vigelienė atsižvelgė į kalėjimo-tardymo izoliatoriaus atstovų teikimą ir simboliškai sutrumpino nuteistajam skirtos bausmės laiką.

Teisėja N.Vigelienė priminė, kad jos pačios paskelbtu nuosprendžiu 2008 gruodžio 22 dieną S.Zenkevičiui buvo skirta 3 metų laisvės atėmimo bausmė. Toje byloje nukentėjusiais nuo saldžiabalsio, rafinuotų manierų sukčiaus aferų buvo pripažinti keturi asmenys.

Nuosprendis buvo subendrintas su Vilniaus 2-ojo apylinkės teismo kitu nuosprendžiu, tad S.Zenkevičiui paskirta bendra 4 metų laisvės atėmimo bausmė.

Policijos nuotr./Stanislavo Zenkevičiaus pareigūnai nuolat priversti  ieškoti.
S.Zenkevičius
Prieš b8damas nuteistas S.Zenkevičius slapstėsi. 2008 metų lapkričio 21 dieną jaunas vyras įkliuvo pareigūnams. Teismas, skaičiavęs bendrą S.Zenkevičiaus „užtarnautą“ bausmę, neturėjo tikslių duomenų apie S.Zenkevičiaus sulaikymo datą.

Todėl jo įkalinimo terminas apskaičiuotas nuo lapkričio 23-iosios – datos teismo posėdžio, per kurį buvo sprendžiamas klausimas dėl sulaikytojo S.Zenkevičiaus suėmimo. Būtent tokia ir buvo kalėjimo atstovų prašymo teismui esmė: į S.Zenkevičiaus bausmės laiką įskaičiuoti tas dvi sulaikymo dienas, apie kurias teismas nežinojo.

„Reikėtų įskaityti, jei prokurorė pritartų“, – pirmadienį teismo posėdyje konstatavo teisėja N.Vigelienė.

„Prokurorė pritaria, nes įstatymas taip numato“, – atsakė Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros atstovė Valentina Strokinienė. Kaip minėta, teismo nutarimu S.Zenkevičiui „padovanotos“ dvi laisvės dienos.

Naujienų portalas 15min.lt ne sykį pasakojo apie šį veikėją, kuris, kaip sakoma, apgavo pusę Vilniaus (ž. susijusius straipsnius). Bene labiausiai S.Zenkevičius pagarsėjo tada, kai iš lengvatikių rinko pinigus žadėdamas parūpinti itin pigius abonementus į vieną populiarų sporto bei vandens pramogų klubą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min