TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio gaisruose nukentėjo vienas žmogus

Įvykio vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 38 gaisrai ir 12 kitų gelbėjimo darbų. Ugnis ketvirtadienio gaisruose traumavo vieną žmogų.

Šis gaisras pavakary kilo Pagėgių savivaldybės Pagėgių kaime esančiame daugiabučio namo bute. Gaisro metu apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko virtuvės ir kambario lubos bei sienos. Gaisravietėje buvo nukentėjusi 58 metų moteris, kurią iškviesti greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Ugnis ketvirtadienį nuniokojo du gyvenamuosius namus. Pakruojo rajono Diržių kaime vakare užsiliepsnojo vieno aukšto medinis pastatas. Per gaisrą išdegė vienas kambarys ir jame buvę baldai, aprūko kitos patalpos.

Kitas gyvenamasis namas vėlai vakare degė Kėdainiuose, Lauko gatvėje. Gaisro metu apdegė durys. Ugnį dar iki gelbėtojų atvykimo užgesino patys namo gyventojai. Abiejų gaisrų priežastys nustatomos.

Taip pat vėlai vakare Panevėžio rajono Barinės kaime užsiliepsnojo sudėtinis ūkinis pastatas. Per gaisrą sudegė medinė daržinė su šienu, nudegė mūrinio tvarto stogas ir perdanga, ugnyje žuvo 10 kiaulių ir būrys naminių paukščių, liepsnos sunaikino ir daug kito ūkio turto. Gaisro priežastys tikslinamos.

Ketvirtadienį pavakary Vilniaus rajono Raudondvario kaime užsidegė UAB ,,Litectus” kavinė. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, iš kavinės pastogės rūko dūmai. Pastatas yra medinis, vieno aukšto su mansarda, o stogas dengtas nendrėmis. Per gaisrą apdegė ir buvo išardyta vieno kambario dydžio dengto stogo konstrukcijų. Pastato vidus ir jame buvę žmonės nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Ugnis ketvirtadienį nusiaubė ir 3 transporto priemones. Kaune, Palemono gatvėje, po pietų čia esančiame UAB ,,Termoteka” gelžbetoniniame angare neatsargiai atliekant suvirinimo darbus užsidegė ardomas automobilis ,,Renault Safrane”. Per gaisrą automobilis sudegė, aprūko patalpa.

Palangoje, Taikos gatvėje, vakare užsidegė lengvasis automobilis ,,Hyunday”. Gaisro metu išdegė mašinos variklio skyrius, apdegė variklio dangtis. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vilkaviškio rajono Pašeimenių kaime dėl elektros instaliacijos gedimo užsiliepsnojo kombainas ,,Dronningborg”. Per gaisrą išdegė kombaino variklio skyrius.

Vilniaus gelbėtojai iš Vilnelės upės ištraukė nuskendusį, kurio tapatybė ir amžius nustatinėjami. Šiemet ugniagesiai ištraukė iš vandens telkinių net 128 skenduolius, iš jų ir 8 vaikus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min