Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 11:00 , Atnaujinta: 2021 sausio 13d. 15:55

Klaipėdos rajone degė kiaulininkystės kompleksas: išgelbėta 6 000 paršelių

Įvykio vietoje
15min nuotr. / Įvykio vietoje

Ugniagesiai trečiadienį skubėjo malšinti gaisro Klaipėdos rajone.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras (BPC), trečiadienį 10.11 val. BPC skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos rajone, Agluonėnų seniūnijos Kantvainių kaime dega kiaulininkystės kompleksas.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

„Čia yra 6 000 paršelių, didelės grėsmės jiems nėra. Vykdomi konstrukcijų – stogo, sienų, ardymo darbai. Tai lengvos metalinės konstrukcijos, skardos, jas reikia nuimti, kad galėtume gesinti. Gaisras kilo kažkur ventiliacijos sistemoje“, – 15min sakė uostamiesčio ugniagesių atstovas.

„Kiaulės, kiauliukai gyvi, apdulkijo, kiek pajuodo, bet viskas gerai, labiau nukentėjo pastatas“, – pavakarę patikslino atstovas.

Gaisrą ugniagesiai gesino tris valandas. Į vietą vyko Klaipėdos ir aplinkinių miestelių ugniagesiai. Ugnį malšino šešios autocisternos ir pagalbinės mašinos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, atvykus ugniagesiams, degė ventiliacijos šachta, veržėsi dūmai. Kiaulininkystės kompleksas susideda iš 6 pastatų: trys vienoje pusėje ir trys kitoje. Per visą koridoriaus ilgį palei lubas įrengta ventiliacinė sistema. Ventiliacijos šachta kampuotos formos, metalinės konstrukcijos dengtos plokštėmis, 3 m aukščio. Sistema valdoma elektra. Gaisro metu išdegė ventiliacijos šachta, sudegė 5 ventiliatoriai, išsilydė 8 oro reguliavimo sklendės, apsilydė elektros instaliacija, deformavosi metalinės šachtos konstrukcijos, aprūko koridorius.

Fermose, kaip minėta, buvo apie 6000 paršelių, jie nenukentėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min