Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 21d. 16:15

Kriminalinė Lietuva. Šiurpi kauniečio patirtis: pasistatęs mašiną sulaukė šūvių į langą

Pasistatęs mašiną Kauno centre kaunietis sulaukė šūvių į langą 15MAX
Arvydo Juozo asmeninio albumo nuotr. / Pasistatęs mašiną Kauno centre kaunietis sulaukė šūvių į langą
Išgyventų potyrių kaunietis Arvydas Juozas neužmirš dar ilgai. Su garbaus amžiaus tėvu ir žmona atvykęs į Kauno centrą ir pasistatęs automobilį vidiniame kieme, sulaukė jo link skriejančių šratų.

Šaudyta, tikėtina, pro daugiabučio langą. „Dužo keleivio durelių stiklas, šukės pabiro ant tėčio. Galėjo pataikyti į smilkinį“, – šiurpią istoriją 15min ėmė pasakoti Arvydas Juozas.

Visa tai nutiko vidury baltos dienos, šeštadienį. Pačiame Kauno miesto centre – Kęstučio gatvėje.

„Atvykau į muzikos prekių parduotuvę. Pasistačiau mašiną aikštelėje, kuri – labai ankšta. Nuvažiavau į jos galą. Kad neužstočiau kitų mašinų, dviem ratais užvažiavau ant išvažinėtos vejos. Dažnai ten automobiliai statomi. Paskambino man žmogus. Išlipęs ėmiau kalbėtis. 89-erių metų tėvas ir mano žmona sėdėjo mašinoje.

Bekalbėdamas pamačiau po ratais vinių, varžtų. Ėmiau juos spardyti iš po ratų, kad važiuojant nesulįstų į padangą. Truko viskas gal apie minutę. Kai staiga išgirdau stiprų garsą „bum“...“, – šiurpią istoriją ėmė pasakoti Arvydas Juozas.

„Kriminalinė Lietuva“ – didžiausią atgarsį 15min portale sulaukusių kriminalinių istorijų ciklas. Tai įvykiai, kurie paliko žymę Lietuvos teisėsaugos istorijoje: savo aplinkybėmis, o kartais ir banaliu brutalumu. Šis tekstas buvo publikuotas 2019-05-09.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 11

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min