Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 02, 13:40

Lietuvoje sulaikytas vermikulito krovinys su beveik 2 mln. eurų vertės kontrabanda

Didelis kontrabandos sulaikymas Raigarde: patikrinę tranzitu per Lietuvą gabentą dirvos pagerintojo siuntą, muitinės pareigūnai vilkike aptiko po maišais paslėptas baltarusiškas cigaretes. Sulaikyta apie 1000 dėžių rūkalų kontrabandos.
Sulaikyta cigarečių kontrabanda
Sulaikyta cigarečių kontrabanda / MKT nuotr.

Krovininis vilkikas DAF, vairuojamas Baltarusijos piliečio, į Raigardo kelio postą atvažiavo šeštadienį (liepos 30 d.), apie 20 val. vakaro. Vairuotojas deklaravo, kad iš Kazachstano tranzitu per Lietuvą į Vokietiją veža 14,4 tonų vermikulito (dirvos pagerintojo) siuntą.

Tačiau muitinės pareigūnams patikrinus mašiną rentgeno kontrolės sistema, paaiškėjo, kad po legalaus krovinio maišais pilna dėžių su cigarečių kontrabanda.

Preliminariais duomenimis (rūkalai dar nebaigti skaičiuoti) vilkike buvo paslėpta maždaug 1000 dėžių (500 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „NZ Gold Super Slim“, kurių vertė apie 1,86 mln. eurų.

Mašinos vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, o Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Vakar DAF vairavęs Baltarusijos pilietis Kauno apylinkės teismo sprendimu suimtas dviem mėnesiams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min