Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 17d. 19:30

Merginos BMW prie Kauno „Akropolio“ nubraukęs „Opelio“ vairuotojas nedrįso pasielgti vyriškai

„Opel Zafira Tourer 1,6 l CDTI“
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Asociatyvi iliustracija: „Opel Zafira“

Kaune ieškomas „Opel Zafira“ vairuotojas, įtariamas Kauno A.Juozapavičiaus prospekte trečiadienį sukėlęs eismo įvykį, tačiau iš jo pasišalinęs.

Avarija Kaune, prie „Akropolio“, įvyko spalio 16 d. maždaug 13.30-13.40 val.

Nežymiai susidūrė 4-osios serijos BMW ir vienatūris „Opel Zafira“. Pastarojo vairuotojas iš įvykio vietos nuvažiavo, tarsi nieko nebūtų atsitikę.

BMW vairavusi mergina irgi įvažiavo į prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę ir tik tada apžiūrėjo, kaip suniokota jos transporto priemonė. Kaunietė jautėsi nukentėjusi, tad iškvietė pareigūnus.

BMW vairuotoja tvirtina, kad „Opelis“ iš kitos eismo juostos neapdairiai ar įžūliai persirikiavo tiesiai į ją, kirsdamas ištisinę liniją.

Teigiama, kad pastarųjų teko laukti (dėl įvykio mažareikšmiškumo) maždaug pusantros valandos, o avarijos aplinkybių forminimas atėmė iš viso apie 2 valandas.

Preliminariai BMW remontas kainuos apie 500 eurų, tad tikimasi, kad išlaidas padengs „Opel Zafira“ savininkas arba jo draudimo bendrovė.

Su BMW į „Akropolį“ važiavusi kaunietė tvirtina, kad „Opelis“ iš kitos eismo juostos neapdairiai ar įžūliai persirikiavo tiesiai į ją, kirsdamas ištisinę liniją. Vairuotojai iškart pasirodė, kad „Opel“ buvo per arti, tačiau tik išlipusi iš savosios mašinos ji pamatė, kad iš tiesų įvyko kontaktas ir padaryta žala.

Tikimasi, kad avarijos kaltininką (arba galbūt tik dalyvį) padės rasti ties prekybos centro įvažiavimu įrengta valstybinių numerių skenavimo sistema, arba vaizdo kameros, sumontuotos gretimoje sankryžoje.

Taip pat ieškomi įvykio liudininkai, galbūt užfiksavę šį trečiadienio pietų incidentą vaizdo registratoriumi, arba galintys suteikti kitokios vertingos pagalbos avarijos tyrėjams. Džentelmeniškai dar gali pasielgti ir pats „Opelio“ vairuotojas, prisistatydamas į policiją ir pasiaiškindamas dėl šios istorijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min