2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Moterį mieste išprievartavusiam kauniečiui – laisvės atėmimas: vasarą nusitempė prie upės

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose paskelbtas nuosprendis, kuriuo kaunietis S. S. pripažintas kaltu dėl seksualinio prievartavimo.
Seksualinis priekabiavimas, prievarta
Asociatyvi iliustracija: seksualinis priekabiavimas, prievarta / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Įrodyta, jog 2022 m. vasarą S. S., panaudodamas fizinį ir psichinį smurtą, nukentėjusiąją jėga nusitempė prie upės Kauno mieste. Vyras nukentėjusiąją spaudė prie žemės, spaudė jos kaklą ir grasino, jog jei nukentėjusioji rėks – bus užmušta. Tokiu būdu, atimant nukentėjusiosios galimybę priešintis, S. S. tenkino savo lytinę aistrą bei sukėlė nukentėjusiajai nežymų sveikatos sutrikdymą.

S. S. savo kaltę dėl jam inkriminuojamo nusikaltimo pripažino visiškai, pažymima Kauno apylinkės teismo pranešime.

Vyras iš viso buvo teistas tuziną kartų, bet daugeliu atvejų kalėjimo išvengdavo.

Teismo nuosprendyje atkreipiamas dėmesys, jog asmuo anksčiau įsiteisėjusiais teismų procesiniais sprendimais viso buvo teistas dvylika kartų, ankstesniais nuosprendžiais jam buvo taikytos laisvės atėmimo bausmės su bausmės vykdymo atidėjimu, vėliau – tik realios laisvės atėmimo bausmės, todėl tikslinga skirti tik bausmes, susijusias su laisvės atėmimu, jog būtų pasiekti įstatyme keliami tikslai, kad bausmė būtų adekvati ir būtų užtikrintas teisingumo principas.

2023 m. rugsėjo 22 d. Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nuosprendžiu S. S. pripažintas kaltu dėl seksualinio prievartavimo (Baudžiamojo kodekso 150 str. 1 d.), jam, vadovaujantis BK 64-1 straipsniu, paskirta galutinė 2 metų reali laisvės atėmimo bausmė.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min