Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 vasario 17d. 11:19

Naktinio klubo tualete išžaginta vilnietė: pagalbos šauksmas niekam nerūpėjo

Smurtas šeimoje
123rf.com nuotr. / Smurtas. Asociatyvinė nuotrauka

Populiaraus Vilniaus naktinio klubo tualete šeštadienio naktį sumušta ir išniekinta vilnietė su skausmu prisimena: pagalbos šauksmo niekas nepaisė. Net tuo metu tualete buvę kiti klubo lankytojai liko abejingi smurtui.

Smurtą patyrusi mergina pati susisiekė su 15min redakcija. Lijana (vardas pakeistas, tikrasis vardas redakcijai žinomas) viską ramiai apgalvojusi nusprendė, jog reikia apie tai kalbėti, kad visuomenėje liktų kuo mažiau abejingumo.

Smurtui liko abejingi

Su draugėmis penktadienio vakarą aštuoniolikmetė leido populiariame sostinės naktiniame klube.

„Mes trise šokome pirmajame aukšte. Pamačiau, kad mano draugę kalbina kažkoks vaikinas. Su juo ji nuėjo į antrąjį aukštą. Draugė buvo išgėrusi. Mačiau, kaip ji apsikabino su tuo vaikinu. Su kita drauge nusprendėme apsaugoti ją, nuėjome prie jų, bandėme nusivesti draugę į šoną. Tačiau tas vaikinas staigiai čiupo už rankos ir ėmė tempti“, – pasakojo mergina.

Vaikinas įsitempė merginą į greta buvusį vyrų tualetą ir užsirakino.

Kaip pasakojo auka tapusi jauna moteris, tuo metu tualete buvo kitų vyrų, bet jie liko abejingi girdėdami jos pagalbos šauksmą.

Į klubą atvyko pareigūnai

„Jis mane mušė ir žagino. Buvau nusukta nugara į sieną. Trenkė galvą į plyteles. Viskas truko kokias penkiolika minučių. Tuo metu draugė už durų šaukė, bandė mane išgelbėti, atidaryti duris, tačiau jis buvo labai stiprus. Mums niekas nepadėjo... Draugė iškvietė policijos pareigūnus“, – pasakojo košmarą išgyvenusi vilnietė.

Į klubą atvyko policijos pareigūnai, medikai, kurie patvirtino, jog lytinio akto būta.

Tuo metu po klubą toliau ramiai vaikščiojo smurtautojas. Merginos draugė gudrumu jį atviliojo iki policijos.

„Jis buvo aiškiai apsvaigęs, turbūt vartojo ne tik alkoholį. Gal kažko ir daugiau... Nežinau... Mus išvežė į policijos komisariatą. Jį ir mano draugę, kuri viską matė, apklausė“, – tolesnius įvykius prisiminė nukentėjusioji.

Pareiškimą rašyti bijojo

Komisariate, kaip dabar sako, ji padarė klaidą: staiga ėmė ir persigalvojo, pareiškimo neberašė.

„Nežinau, ko išsigandau. Ar dėl streso, tiesiog pasakiau, kad pretenzijų neturiu. Draugė stipriai ant manęs supyko. Išvažiavau namo. Bet kitą dieną atsikėliau, visą kūną skauda, daugybė mėlynių ir galvoju: ką aš padariau? Kaip galiu atleisti už tai? Supratau, kad padariau kvailystę. Nuvažiavau į komisariatą ir parašiau pareiškimą“, – 15min pasakojo Lijana.

Pareigūnai šeštadienį atvyko į jos namus, pasiėmė suplėšytus ir išteptus rūbus ekspertizei.

Ji iki šiol negali patikėti, kad vietoje, kur aplink vaikšto daugybė žmonių, gali būti smurtaujama ir lytiškai prievartaujama niekam netrukdant. Sugniuždyta mergina neslėpė nusivylimo: daugumos drąsa realybėje ima ir išgaruoja.

Policijos pareigūnai pirmadienį 15min patvirtino, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo naktiniame klube „Metelica“.

„Kadangi įvykis buvo savaitgalį, prokuroras dar nepaskirtas, įvykio aplinkybės tikslinamos“, – teigė policijos atstovai.

22-ejų įtariamajam gresia iki laisvės atėmimo iki 7 metų bausmė.

15min žurnalistė savaitgalį ir pirmadienį bandė susisiekti su naktinio klubo, kur vyko incidentas, atstovais. Tačiau nesėkmingai. Pirmadienį nurodytas telefonas buvo visai išjungtas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:21
02:27
02:07

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min