Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 9d. 20:00

Nei vairuotojo, nei keleivių, tik Prancūzijoje registruotas „Mercedes“ su slaptu kroviniu

Sulaikyta kontrabanda
VSAT nuotr. / Asociatyvi iliustracija: visureigis su kontrabanda

Kontrabandininkai Šalčininkų rajone, pasienyje su Baltarusija, išsilakstė, bet liko ir be rūkalų, ir be automobilio.

Varėnos rinktinės pasieniečiai Šalčininkų rajone užkardė bandymą į Lietuvą atgabenti nelegalių rūkalų. Sulaikyta puspenkto tūkstančio pakelių baltarusiškų cigarečių ir kontrabandininkų automobilis.

Ketvirtadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Tribonių pasienio užkardos pareigūnai per sienos kontrolės sistemą vaizdo stebėjimo kameromis užfiksavo judėjimą Šalčininkų rajono Raudonbalio kaimo ribose. Buvo pastebėti žmonės Baltarusijos pusėje ir automobilis Lietuvos teritorijoje.

Į įvykio vietą nedelsiant atskubėję pasieniečiai blokavo kelius. Pėsčiomis sprukusių įtariamųjų tarnybinis šuo šįkart nesusekė.

Į įvykio vietą nedelsiant atskubėję pasieniečiai blokavo kelius. Maždaug už kilometro nuo sienos buvo aptiktas automobilis „Mercedes-Benz“, pažymėtas prancūziškais registracijos numeriais. Pasieniečiai organizavo vietovės patikrinimą. Kinologas su tarnybiniu šunimi pėdsakais sekė iki kelio, kur jie nutrūko.

Mašinos bagažinėje ir salone rasta 14 paketų, kuriuose buvo 4 500 pakelių cigarečių „Fest“. Jie pažymėti baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.

Dėl kontrabandos gabenimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Automobilis ir cigaretės saugomi Tribonių užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min