Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 03 08, 15:32

Neįtikėtina „Ford Focus“ avarija Šilutėje: mašina įskriejo į kiemą, nenugriovusi nei tvoros, nei namo

Antradienio popietę fordą vairavęs ir avariją sukėlęs vaikinas teisinosi, kad sprogo padanga, ir apgailestavo neturintis kasko draudimo – po skrydžio brangiai atsieis mašinos remontas.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Neįtikėtina avarija užfiksuota antradienį apie 13.20 val. Šilutėje, Darbininkų gatvėje.

„Ford Focus“ padarė fokusą“, – po įvykio galvas kraipė aplinkiniai gyventojai.

19-metis nesuvaldė transporto priemonės, kelkraštyje pašoko per suledėjusio sniego krūvą, skriedamas aplaužė pakelėje augančių alyvų krūmus, šiek tiek apgadino tvoros viršutinės dalies dekoracijas, buferiu trinktelėjo į renovuotą gyvenamąjį namą ir šonu įkrito į gana siaurą tarpą tarp pastato ir tvoros.

Vairuotojas ir su juo keliavęs kitas jaunuolis iš mašinos išsiropštė išdaužę galinį langą.

Atvykę medikai sutvarstė vairuotojui galvą. Vykti į ligoninę nukentėjusysis atsisakė.

Vairuotojas policininkams aiškino, kad Darbininkų gatve važiavo neviršydamas leistino 50 km/val. greičio. Staiga, pasak vairuotojo, sprogo automobilio padanga, tai ir lėmė avariją.

Vaikinas apgailestavo, kad po skrydžio brangiai atsieis mašinos remontas – jis neturi kasko draudimo.

Po 15 val. į įvykio vietą atvyko galingas kranas. Pavakarę gerokai aplamdytas automobilis iš gyvenamojo namo kiemo buvo iškeltas.

Įdėmiau apžiūrėjus Darbininkų gatvę paaiškėjo, kad vairuotojo pasakojimu apie padangos sprogimą aklai tikėti neverta. Aiškėja, kad fordas važiavo gana greitai, vairuotojas pamatė priešpriešais atvažiuojančią mašiną. Kaip tik toje vietoje, kur transporto priemonės turėjo prasilenkti, šalikelėje stovėjo dar viena mašina. „Ford Focus“ vairuotojas dar labiau padidino greitį, kad prieš prasilenkdamas su kitu vairuotoju spėtų apvažiuoti trukdantį automobilį.

Manevras susiklostė ne visai pagal planą: grįždamas į savąją juostą fordo vairuotojas kliudė bordiūrą. Šiuo momentu padanga tikriausia ir sprogo. Vėliau nevaldoma mašina, palikusi ant asfalto ryškią įstrižą žymę, pakilo į orą  ir nuskriejo už tvoros. 

Taip pat paaiškėjo, kad 19-metis vairuotojo pažymėjimą įgijo vos prieš tris mėnesius.

Avarijos aplinkybių tyrimas tęsiamas. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min