Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 09 13, 06:54 Atnaujinta 2016 09 13, 15:51

Nelaimė Šilutės rajone: iš žvejybinio laivo iškritusio vyro ieško narai

Antradienio rytą Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone, Uostadvario kaime, ties Atmatos upės žiotimis iš žvejybinio laivo per bortą iškrito vyras ir pradėjo skęsti.
Šilutės rajone iš valties iškrito vyras
Įvykio vietoje / 15min nuotr.

Pranešimas apie nelaimę gautas 5.28 val.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės ir Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, išsiųstas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės greitaeigis kateris „Boomeranger“.

Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos medikams.

Praėjus beveik valandai nuo gauto pranešimo apie įvykį, į upę įkritęs vyras vis dar nebuvo rastas. Šiuo metu jo ieško narų komanda.

Situacijų koordinavimo skyriuje 15min žurnalistai sužinojo, kad ieškoma 1991 metais gimusio vyro. Teigiama, kad valtyje jis neturėjo gelbėjimo liemenės.

15min žiniomis, vyrai šia valtimi vyko žvejoti keturiese, o jaunuoliui iškritus iš valties jie apsisuko ir grįžo, tačiau vandenyje skenduolio jau nesimatė.

Praėjus daugiau nei keturioms valandoms nuo paieškos pradžios – jokių rezultatų.

„Skenduolis vis dar ieškomas, kai turėsime informacijos – pranešime“, – sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min