Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 07 29, 19:30

Nufilmuotas išpuolis Vilniaus rajone: pošalmiu užsimaskavęs pusnuogis vyras badė ratus

Bezdonių seniūnijoje – neadekvatus bandymas spręsti konfliktą. Tik trumpikes vilkėjęs ir virtuviniu peiliu padangas pradūręs vyras veidą slėpė motociklininko pošalmiu. Įtariamasis nufilmuotas, tiesa, policija nukentėjusiam leido suprasti, kad nubausti kaltininką gali kilti sunkumų.

Šis incidentas užfiksuotas šį ketvirtadienį apie 11 valandą vienoje Bezdonių seniūnijos (Vilniaus r.) gyvenvietėje.

Teigiama, kad ginkluotas išsišokimas tapo ilgalaikės konfliktinės situacijos tęsiniu, tai susiję su automobilių parkavimu prie vietinės parduotuvės. Interesų skirtumas paprastas: prekybininkams ir jų klientų automobiliams stovėjimo vietų reikia, o krautuvės kaimynystėje įsikūrusiems žmonėms transportas prie pat nuosavo kiemo ribos – kliūtis.

Kas tas peiliu pasišvaistęs veikėjas, Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai dar aiškinasi.

„Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo“ – tokį lakonišką atsakymą apie baudžiamosios bylos pradžią 15min liepos 29-ąją gavo Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos skyriuje.

Tuo metu nukentėjusysis 15min prasitarė, kad tyrimo perspektyva jam kelia nerimą. Esą įvykį fiksavę pareigūnai nežinojo, kaip viską reikėtų forminti, gyventojas sako išgirdęs užuominą, jog net akivaizdus įtariamasis nebūtinai bus nubaustas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min