Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 03 07, 18:26

Nuo pareigūnų slapstęsis šiaulietis vėl įkliuvo su narkotinėmis medžiagomis

Kovo 6-osios vidurdienį Šiauliuose, vienoje Dainų mikrorajono parduotuvėje, buvo sulaikytas 35 metų šiaulietis, kurio pareigūnai ieškojo dėl to, kad vyras ignoravo Šiaulių apylinkės teismo nutartį atlikti bausmę už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Pas jį vėl rasta narkotikų.
Narkotikai
Narkotikai

Narkotinių medžiagų pas jį buvo rasta 2017 m. rugsėjo 10 d., kai Šiaulių AVPK Operatyvaus valdymo skyriaus sulaikymo patalpose šio vyro ir jo turimų daiktų apžiūros metu buvo rasti du aliuminio folijos paketėliai su kvaišalais.

Už tai, subendrinus bausmę su bausme už ankstesnius nusikaltimus, 2018 m. vasario 2 d. šiauliečiui buvo paskirta vieneri metai 5 mėnesiai ir 20 dienų nelaisvės, tačiau bausmės vykdymas atidėtas 2 metams, tuo laikotarpiu paskiriant jam tam tikrus įpareigojimus.

Kvaišalus pamėgęs vyras apsisprendė savo gyvenimo įvairiais įpareigojimais nevaržyti. Nei jis jis dirbo, nei registravosi darbo biržoje, nei laikėsi įpareigojimo nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, o 2018 m. vasario 28 d. jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl naujai padarytos nusikalstamos veikos – neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Dėl to jam buvo paskirta kardomoji priemonė – asmens dokumento paėmimas ir periodinė registracija policijos įstaigoje. Tačiau vyras pastarosios prievolės nevykdė, pareigūnai jo gyvenamojoje vietoje nerasdavo, o nuteistasis į kvietimus atvykti pas pareigūnus nereagavo.

Šiaulių apylinkės teismas priėmė nutartį panaikinti bausmės atidėjimą ir pasiųsti šiaulietį realiai atlikti bausmės pataisos namuose. Buvo paskelbta jo paieška ir kovo 6-ąją Šiaulių apskrities policijos kriminalistai jį sulaikė apsiperkantį parduotuvėje.

Sulaikytasis su savimi neturėjo asmens dokumentų, pareigūnai su juo užsuko į jo gyvenamąją vietą ir pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Kambaryje, ant stalo, rado du baltos spalvos plastikinius maišelius bei popierinę dėžutę su 7 plastikiniais paketėliais, kuriuose buvo baltos spalvos milteliai, ir du plastikinius maišelius bei popierinį paketėlį, kuriuose buvo augalinės kilmės medžiaga. Įtariama, kad visa tai – narkotinės medžiagos.

Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Anksčiau paskirtos bausmės laikui dėl naujos nusikalstamos veikos lemta pailgėti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min