Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 02, 14:15

Nuo pasieniečių sprukusio automobilio vairuotojas nulėkė į griovį

Pasienyje su Baltarusija VSAT pareigūnų stabdyto „Volkswagen Passat“ vairuotojas reikalavimui nepakluso ir spruko. Slidžiame kelyje bėglys nesuvaldė automobilio, nulėkė nuo kelio ir pabėgo palikęs mašiną. Jos galinė sėdynė buvo išimta.
„Volkswagen Passat“
„Volkswagen Passat“ / VSAT nuotr.
VSAT nuotr./„Volkswagen Passat“
VSAT nuotr./„Volkswagen Passat“

Pirmadienį paryčiais VSAT Varėnos rinktinės Purvėnų užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono Kalesninkų kaimo ribose pastebėjo atvažiuojantį automobilį „Volkswagen Passat“.  Mašina tamsoje judėjo pasienio su Baltarusija ruože einančiu vietiniu žvyrkeliu.

Jau prieš tai VSAT pareigūnai buvo gavę informacijos apie įtartiną judėjimą šioje vietovėje. Stovėdami šalikelėje jie pradėjo stabdyti atvažiuojantį automobilį, taip pat įjungė tarnybinio visureigio švyturėlius. „Volkswagen Passat“ staigiai apsisuko ir didindamas greitį nuvažiavo link Kalesninkų.

Kelias tuo metu buvo apledėjęs ir labai slidus, todėl Purvėnų užkardos pasieniečiai visureigiu nusivijo bėglį saugiu greičiu.

VSAT nuotr./„Volkswagen Passat“
VSAT nuotr./„Volkswagen Passat“

Šis nuo VSAT pareigūnų norėjo pabėgti kuo greičiau ir neįvertino gamtinių sąlygų. „Volkswagen Passat“ nuvažiavo vos kilometrą ir, manoma,  dėl didelio greičio slidžiame kelyje nuvažiavo nuo kelio į šalikelės griovį.

VSAT praneša, kad automobilio vairuotojas, pasinaudodamas tamsa, paspruko į čia pat augantį mišką. Likimo valiai paliktoje mašinoje Purvėnų pasieniečiai rado šios transporto priemonės registracijos liudijimą.

Įvykio metu „Volkswagen Passat“ buvo kiek apgadintas, nuplėšti jo priekinis ir galinis bamperiai.

Mašinoje buvo išimta  galinės sėdynės apatinė dalis. VSAT veikloje dažnai pasitaiko atvejų, kai automobilio sėdynes išima cigarečių kontrabandininkai. Taip siekiama į saloną sukišti kuo daugiau dėžių rūkalų.

„Volkswagen Passat“ ir rastą dokumentą Purvėnų pasieniečiai perdavė iškviestiems Šalčininkų rajono policijos pareigūnams. Jie toliau tiria šį įvykį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min