Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 4d. 16:38

Nuo pirotechnikos per šventes nukentėjo 32 žmonės

Naujųjų metų šventės išvakarėse pareigūnai atidžiau stebės, kaip elgiamasi su pirotechnikos gaminiais.
15min.lt nuotr. / Analizuojant statistiką matyti, kad šį sezoną buvo sužalota beveik dvigubai mažiau nepilnamečių.
Preliminariais Policijos departamento prie VRM duomenimis, nuo 2009 m. gruodžio 5 d. iki 2010 m. sausio 3 d. pirotechnikos priemonėmis buvo sužaloti 32 žmonės (12 iš jų yra nepilnamečiai), taip pat užfiksuota 12 atvejų, kai dėl pirotechnikos priemonių naudojimo buvo padaryta materialinių nuostolių.

Policijos departamento pranešime spaudai teigiama, kad  praėjusiais metais buvo sužaloti 34 žmonės (20 iš jų – nepilnamečiai).

Analizuojant statistiką matyti, kad šį sezoną buvo sužalota beveik perpus mažiau nepilnamečių. Tam įtakos galėjo turėti aktyvūs viešosios policijos pareigūnų veiksmai, kurie sistemingai kontroliuodami pirotechnikos priemonių prekybos vietas, aiškindamiesi neteisėtos prekybos atvejus, organizuodami reidus su priešgaisrinės apsaugos padaliniais bei aiškindami per žiniasklaidą, kokį pavojų kelia pirotechnikos priemonės, atliko didelį darbą.

Vykdant Policijos departamento prie VRM ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM bendrą prevencinių veiksmų planą, nuo 2009 m. gruodžio 8 d. iki 2010 m. sausio 3 d. buvo surašyti 62 administracinės teisės pažeidimų protokolai dėl pažeidimų, susijusių su pirotechnikos priemonių prekyba bei naudojimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Šventės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min