TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuteistas seksualiai prie sugyventinės nepilnametės dukros priekabiavęs vyras

Plaktukas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Teisėjo plaktukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę Tauragės rajono apylinkės teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl seksualinio priekabiavimo.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikiusio Tauragės rajono prokuroro Raimundo Aukštakalnio prašymu, teismas už baudžiamąjį nusižengimą keturiasdešimtmečiui Tauragės rajono gyventojui S. K. skyrė 45 paras arešto. Ankstesnę kaltininkui skirtą laisvės apribojimo bausmę už kitą nusikaltimą teismas pakeitė areštu ir paskyrė subendrintą bausmę – 60 parų arešto, teigiama pranešime spaudai.

Baudžiamoji byla dėl seksualinio priekabiavimo buvo pradėta prokuroro reikalavimu, gavus informacijos, kad vienoje keturias nepilnametes dukras auginančioje šeimoje, vyriškis, ne mergaičių tėvas, nuo praėjusių metų vasario iki lapkričio mėnesio, siekdamas seksualinio bendravimo ir pasitenkinimo, nuolat priekabiavo prie vienosiš sugyventinės dukterų. Nuosprendžio teigimu, teisiamasis ne rečiau kaip kartą per savaitę, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, čiupinėjo merginai krūtinę, kišo rankas po liemenėle ir taip seksualiai priekabiavo prie nukentėjusiosios.

„Seksualinis priekabiavimas dažniausiai suprantamas kaip tam tikras tarnybinis, su darbo santykiais susijęs nusižengimas. Mano prokurorinio darbo praktikoje tai yra pirmoji byla, kurioje seksualinį priekabiavimą, kaip baudžiamąjį nusižengimą, inkriminavome šeimos santykiais susijusio asmens atžvilgiu. Teismo priimtas apkaltinamasis nuosprendis patvirtino, kad toks mūsų sprendimas buvo teisingas, nes šiuo atveju nukentėjusioji, kuriai jau yra sukakę 16 metų, nebėra mažametė, todėl  apkaltinti vyro mažamečio asmens tvirkinimu nebuvo galima“, – paaiškino ikiteisminį tyrimą byloje atlikęs bei valstybinį kaltinimą teisme palaikęs prokuroras Raimundas Aukštakalnis.

Teismas iš dalies patenkino ir nukentėjusios naudai prokuratūros pareikštą civilinį ieškinį – iš kaltininko priteisė 7 tūkst. litų neturtinei žalai atlyginti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min