Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 8d. 19:27 , Atnaujinta: 2020 balandžio 8d. 22:35

Pakeliui iš Londono į Panevėžį buvo mįslingai prapuolęs 22 metų vaikinas

Policijos reidas Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policija

Policija ir artimieji ieškojo jauno panevėžiečio, neseniai pasiekusio Lietuvą, tačiau taip ir neparvykusio namo.

Trečiadienio vakarą 15min sulaukė susirūpinusių artimųjų pagalbos prašymo. Teigiama, kad į jaunuolio paiešką jau įsitraukė ir policijos pareigūnai.

Turimomis žiniomis, panevėžietis D.J. (gim. 1997 m.) parskrido lėktuvu iš Londono, naktį iš antradienio į trečiadienį nusileidusiame Vilniaus oro uoste.

Manoma, kad trečiadienio rytą tamsiai mėlyną „Nike“ striukę dėvėjęs vaikinas turėjo ieškoti galimybės autobusu išvykti iš sostinės, tačiau Panevėžio jis iki šiol taip ir nepasiekė.

Ieškomas vaikinas su savimi tikriausiai turėjo juodos spalvos lagaminą, dėvėjo juodas kelnes, avėjo juodus sportinius batus.

„Po skrydžio jo neizoliavo, o tiesiog paleido pačiam grįžti namo. Ryte, kiek žinoma, jis atsidūrė Vilniaus autobusų stotyje, tikėdamasis, kad iš ten važiuoja autobusas į Panevėžį. Visą laiką palaikėme kontaktą su juo, tačiau prieš 6 val. jis dingo. Į skambučius neatsiliepė, nors telefonas nėra išjungtas. „Facebook“ platformoje taip pat rašo, kad prisijungęs buvo prieš 5 val.

Vieną kartą kažkas telefonu buvo atsiliepęs, tačiau nieko nešnekėjo ir staigiai padėjo ragelį. Mūsų žiniomis, jis buvo su kitu asmeniu, tačiau niekas nežino, kas tas asmuo. Buvo tik minėta, kad pakeleiviai susipažino lėktuve, tas žmogus gyvena kažkur prie Panevėžio, tad mėgins drauge grįžti namo“, – mįslingas aplinkybes papasakojo susirūpinę vaikino artimieji.

Tikėtina, kad ieškomas vaikinas su savimi turėjo juodą lagaminą ir kuprinę, dėvėjo juodas kelnes ir avėjo juodus sportinius batus. Po minėta mėlyna „Nike“ striuke vilkėjo tos pačios firmos tamsiai pilkos spalvos džemperį su užtrauktuku bei gobtuvu.

D.J. buvimo vieta iki šiol nėra žinoma. Ką nors žinančius apie minimą vaikiną, prašome skambinti skubios pagalbos numeriu 112.

Vėlų trečiadienio vakarą vaikinas buvo surastas. Jis nenukentėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

00:23
22:09
04:46

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min