Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 3d. 18:57

Panevėžio gatvėmis vinguriavo sunkiai apgirtęs traktoriuko vairuotojas

Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas

Trečiadienio vakarą Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas. Gerokai apsvaigęs vyras per miestą važiavo žolei pjauti skirtu traktoriuku.

Trečiadienį Panevėžio policiją pasiekė pilietiško miestelėno skambutis. Gyventojas pranešė, kad Beržų gatve važiuoja galimai neblaivus asmuo. Pranešėjas nurodė, kad vairuotojas keistai manevruoja nedideliu traktoriuku.

Panevėžietis pats bandė sustabdyti vairuotoją ir liepė jam nedelsiant užgesinti traktoriaus variklį, tačiau girtas vairuotojas šiam reikalavimui nepakluso ir nuvažiavo tolyn.

Į Beržų gatvę nedelsiant išsiųsti arčiausiai buvę ekipažai. Tuo metu pranešėjas policijai pasakojo, kur link juda galimai neblaivus vairuotojas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas

Iš Beržų gatvės traktoriuko vairuotojas pasuko į Ramygalos gatvę. Du policijos ekipažai vairuotoją užblokavo jau pasukus link garažų, greta ratų serviso.

Paaiškėjo, kad pilietiškas panevėžietis neklydo ir jo pranešimas apie girtą vairuotoją pasitvirtino. Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas sunkus, 2,71 promilės girtumas.

Traktoriaus „Mitsubishi“ vairuotojas su žiniasklaida bendravo nenoriai, tačiau jo pasivažinėjimo aplinkybės labai greitai buvo atskleistos. Į įvykio vietą paimti „pragerto“ traktoriuko atvyko įmonės vadovas.

Vyras tikino, kad jo darbuotojai pjovę žolę ir septynioliktą valandą jau turėjo būti garaže. Nesulaukęs vieno darbuotojo viršininkas netrukus sužinojo, kad jo pavaldinys įkliuvo neblaivus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas

Viršininkas aiškino, kad dar 14 val. buvo nuvykęs į objektą greta Molainių ir visus darbuotojus rado blaivius.

Įmonės vadovas sakė, kad neįsivaizduoja, kada traktoriuko vairuotojas spėjo prisigerti.

Traktoriuko vairuotojui gresia dideli nemalonumui. Viršininkas neslėpė, kad pavaldinys greičiausiai neteks darbo. Vairuotojui taip pat teks keliems metams atsisveikinti su teisėmis ir sumokėti beveik tūkstantį eurų siekiančią baudą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min