Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 23d. 22:42

Panevėžio rajone apvirto ant priekabos gabentas kolekcinis „žiguliukas“

Avarija Panevėžio rajone
Avarija Panevėžio rajone

Pimadienio vakarą Panevėžio rajone, kelyje Vilnius-Panevėžys, ties posūkiu į Jotainius įvyko avarija. Jos metu nuo kelio nulėkė „Subaru“ automobilis, kuris tempė priekabą su „žiguliu“. Per avariją žmonės nenukentėjo.

Paaiškėjo, kad 1971-aisiais metais pagamintą „pirmuką“ Rygoje nupirko vilniečiai. Automobilį jie gabeno ant priekabos, prikabintos prie „Subaru Legacy“.

Tačiau vos pravažiavę Panevėžį magistralėje vyrai patyrė avariją. Velkama priekaba pradėjo mėtytis po kelią ir netrukus visas sąstatas nuskriejo į griovį.

„Subaru“ sustojo ant šlaito, o nulūžusi priekaba kartu su „žiguliuku“ vertėsi. Per avariją kolekcinis automobilis buvo gerokai aplamdytas.

Dėl tokios baigties naujieji „pirmuko“ savininkai neslėpė apmaudo. Anot jų, šis modelis buvo itin gerai išlaikytas, niekada neperdažytas, nedaužtas. Vyrai jį įsigijo iš kolekcininko.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžio rajone
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžio rajone

Vilniečiai atskleidė, kad 45-erių metų senumo toks automobilis aukcionuose gali kainuoti kelis tūkstančius eurų, priklausomai nuo būklės.

Dabar naujasis pirkinys geriausiu atveju tinkamas tik pardavimui dalimis, kadangi virstant deformavosi kėbulas, išdužo langai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžio rajone
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžio rajone

Avariją patyrę vyrai tikino, kad kelias magistralėje Vilnius-Panevėžys buvo slidus.

Pašnekovai aiškino, kad važiavo vos 70-80 kilometrų per valandą greičiu, tačiau netikėta situacija vistiek baigėsi dideliais nuostoliais.

Per avariją ekipažo nariai sužalojimų išvengė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min