Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 25d. 16:22

Panevėžio rajone kelionė per Kalėdas dviem merginoms baigėsi avarija

„Opel Astra“ ir „VW Golf“ avarija
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „Opel Astra“ ir „VW Golf“ avarija

Kalėdų dienos popietę Panevėžio rajone įvyko eismo įvykis. Čia kelio nepasidalijo dvi merginos. Avarijoje sužeidimų išvengė ir vairuotojos, ir jų keleiviai, tačiau transporto priemonės po incidento važiuoti jau nebegalėjo.

„Opel Astra“ ir „Volkswagen Golf“ susidūrimas įvyko tuomet, kai pastarojo automobilio vairuotoja kelyje sugalvojo apsisukti. Vos tik mergina pradėjo sukti į kairę, ją nusprendė lenkti iš paskos važiavęs „Opel“. Netrukus automobiliai trenkėsi vienas į kitą. Po smūgio „Opel“ nuskriejo nuo kelio, o „Volkswagen“ sustojo kelkraštyje prieš eismo kryptį.

Tomo Markelevičiaus nuotr./„Opel Astra“ ir „VW Golf“ avarija
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Opel Astra“ ir „VW Golf“ avarija

Automobilį „Opel“ taip pat vairavo mergina, su kuria važiavo dar keturi keleiviai. Avarijos metu nė vienas iš jų nenukentėjo. Klevo lapu pažymėto „Volkswagen“ vairuotoja sužalojimų taip pat išvengė. Apgadinti tik abiejų vairuotojų automobiliai. Po avarijos automobiliai, dėl pažeistų kai kurių važiuoklės elementų, sava eiga nebepajudėjo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./„Opel Astra“ ir „VW Golf“ avarija
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Opel Astra“ ir „VW Golf“ avarija

Nė viena iš avariją patyrusių merginų nesutiko su savo kalte, todėl nusprendė situaciją išsiaiškinti padedamos policijos pareigūnų. Neatmetama galimybė, kad iš paskos „Volkswagen“ važiavusi „Opel“ vairuotoja sukti nusprendusio automobilio galėjo nepastebėti dėl ryškios saulės. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min