Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 vasario 28d. 19:27

Panevėžio rajone pričiupti brakonieriai: jų bagažinėje – kraupus radinys

Brakonierių mašinoje rasta elnio galva ir skerdiena
Lietuvos kelių policijos tarnybos nuotr. / Brakonierių mašinoje rasta elnio galva ir skerdiena

Sekmadienio rytą Panevėžio rajone patruliavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kelio Vilnius–Panevėžys 104 km pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį. Pasiviję bei sustabdę jį, bagažinėje jie aptiko kraupų radinį – elnio galvą bei skerdieną. Rasta ir medžioklės įrankių.

Lietuvos kelių policijos tarnyba praneša, jog sekmadienio rytą, apie 10.35 val., Panevėžio rajone patruliavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį, kuris apsisuko ir nuvažiavo į miško kelią. Įtarimus sukėlė ir tai, kad automobilio galas buvo akivaizdžiai perkrautas.

Pareigūnai pasivijo ir sustabdė automobilį „Audi 100“, kurį vairavo 38 metų vyras. Vairuotojui iš pradžių buvo patikrintas blaivumas, o vėliau paprašyta atidaryti automobilio bagažinę. Ten pareigūnai aptiko kraupų radinį – juoduose plastikiniuose maišuose buvo sudėta elnio galva su ragais ir elnio skerdiena.

Iš pradžių vairuotojas aiškino, kad rado ant kelio partrenktą elnią ir jį išdorojo, vėliau pradėjo pasakoti, kad elnią negyvą aptiko miške. Apie elnią vyras nepranešė Aplinkos apsaugos agentūros pranešimų centrui, ką turėjo padaryti partrenkęs arba aptikęs negyvą laukinį gyvūną.

Apžiūrint transporto priemonę, pareigūnai nerado šautuvo, kuriuo galėjo būti nušautas taurusis miško gyvūnas. Šiuo metu elnių medžioklė yra draudžiama. Tačiau rado kitų neteisėtos medžioklės įrankių ir prietaisus.

Sustabdytą automobilį ir rastą krovinį pareigūnai pristatė į policijos komisariatą. Po tyrimo paaiškės, kas turės atlyginti didžiulę gamtai padarytą žalą. Kaltininkams gresia tūkstantinės baudos ir automobilio konfiskavimas.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

02:18
05:56
02:21

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min