Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 10d. 11:31

Panevėžyje ant bėgių susidūrė traukinys ir „Volvo“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Ketvirtadienį Panevėžyje, pervažoje greta Smėlynės ir S.Kerbedžio gatvių, įvyko neeilinė avarija. Jos metu susidūrė vieną vagoną stūmęs „Lietuvos geležinkelių“ šilumvežis ir lengvasis automobilis „Volvo“.

Incidentas įvyko tuomet, kai „Volvo“ pervažą kirto degant draudžiamam šviesoforo signalui, informuojančiam apie artėjantį traukinį.

Lengvojo automobilio vairuotojas teigė, kad pastebėjo tik žalią, automobilių eismą leidžiantį šviesoforą, tačiau dėl gretimoje juostoje stovėjusios didesnės transporto priemonės nematė pervažos šviesoforo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vos pajudėjęs per bėgius „Volvo“ vairuotojas rėžėsi į vagono šoną. Automobilis po smūgio sustojo skersai eismo juostų. Kadangi traukinio sąstatas judėjo lėtai, mašinistui pavyko greit sustabdyti šilumvežį.

Į avarijos vietą suskubo kelių policija, ugniagesiai ir medikai, tačiau paaiškėjo, kad eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Tiesa, Smėlynės gatvėje gerokai sutriko eismas, mat traukinys kurį laiką stovėjo skersai kelio ir tik vėliau buvo patrauktas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Iki didesnės nelaimės trūko vos akimirkos, nes jeigu „Volvo“ būtų gavęs smūgį į šoną, keleivio pusėje sėdėjęs vyras galėjo ir nukentėti.

Traukinio vagonas per avariją apgadintas nebuvo. Minimaliais sugadinimais atsipirko ir „Volvo“.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min