Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 23d. 21:22

Panevėžyje vandalai automobiliais išraižė futbolo stadioną, nukentėjo ir ledo arena

Vandalų siautėjimo padariniai
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Vandalų siautėjimo padariniai

Naktį iš pirmadienio į antradienį nukentėjo Aukštaitijos sporto komplekso futbolo stadionas, kuriame rungtyniauja Panevėžio „Ekranas“. Apgadinta ir praėjusį sekmadienį atidaryta ledo arena.

Ketvirtadienį ledo arenoje darbavosi ledo ritulio klubo „Olimpas“ sportininkai, tačiau šį kartą jiems teko dirbti ne tik suplanuotus darbus, bet ir šalinti vandalų siautėjimo pasekmes.

Chuliganai pridaužė butelių, išmušė skylę viename iš ledo areną gaubiančių atitvarų.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Vandalų siautėjimo padariniai
Tomo Markelevičiaus nuotr./Vandalų siautėjimo padariniai

Nusiaubė po atidarymo

Panevėžio ledo ritulio klubo „Olimpas“ žaidėjas Artūras Blažinskas sakė, kad teritorijoje vandalai siautėjo nepraėjus nei dviem paroms nuo oficialaus ledo arenos atidarymo.

„Gaila, kad panevėžiečiai nemoka vertinti to, ką jie gauna už dyką. Ledo arena leidžiame naudotis visiems nemokamai, bet matote, kas iš to išeina? Pamatėme, kad apdaužyti bortai, viename išmušta skylė. Teks tvarkyti. Manau, kad jei įėjimas čia kainuotų, nebūtų tokių išpuolių“, – sakė ledo ritulininkas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Artūras Blažinskas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Artūras Blažinskas

Kaip teigė A.Blažinskas, įvažiavimas į komplekso teritoriją nakčiai yra užrakinamas, bet įšalas vartus išstumdė, todėl kažkas pasinaudojo proga netrukdomai pasiausti. Nuo antradienio vartai jau yra rakinami papildoma grandine.

Futbolo stadioną išvagojo automobiliais

Kur kas labiau nei ledo arena nukentėjo Aukštaitijos stadiono veja. Joje vandalai siautė automobiliais. Pagal padangų žymes galima spręsti, kad ant apsnigtos futbolo aikštės vairavimo įgūdžius tobulino mažiausiai dviejų automobilių vairuotojai.

Nors veją dengė sniegas, o žemę jau buvo persmelkęs įšalas, tačiau automobilių viražai natūralią dangą apgadino gerokai. Ketvirtadienį 15min.lt žurnalistams susisiekus su Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro atstovais šie patikino, kad apie vandalų siautėjimą dar nieko negirdėjo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Vandalų siautėjimo padariniai
Tomo Markelevičiaus nuotr./Vandalų siautėjimo padariniai

„Pasakėte naujieną. Tikrai nieko negirdėjau apie tai, kad stadione kažkas važinėjo automobiliais. Penktadienį nuvyksime į stadioną ir apžiūrėsime padarinius. Nežinau, ar imsimės kokių nors teisinių veiksmų, bet šitaip daryti tikrai yra nežmoniška. Įdomu, kodėl apie tai mūsų neinformavo sargas. Negi ir jis nieko nematė?“, – stebėjosi Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas mokomajam sportiniam darbui Algimantas Mykolaitis.

15min.lt duomenimis, tai pirmasis toks vandalų išpuolis Aukštaitijos sporto komplekse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min