Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 9d. 14:49

Pareigūnai sučiupo vagiliautoją iš Šiaulių katedros

Antrankiai
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Antrankiai

Vasario 9-osios rytą Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė vagišių, kuris vakar iš Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros pavogė bažnyčiai paaukotus antikvarinius juvelyrinius dirbinius.

Pastarosiomis dienomis Šiaulių miesto policijos pareigūnus pribloškė viena po kitos pasipylusios vagystės Šiaulių katedroje. Nuo sausio 31 d. iki vasario 8-osios policijos budėtojai sulaukė trijų tokių pranešimų, teigiama išplatintame pranešime.

Sausio 31-ąją iš Katedros zakristijos buvo pavogtos dviejų moterų rankinės.

Vasario 2-ąją į Šiaulių miesto policijos komisariatą buvo atvežti du nepilnamečiai, 11 metų šiaulietis A. J. ir 15 metų D. M. iš Šiaulių rajono, Sutkūnų kaimo, pasikėsinę padaryti vagystę – jie apgadino aukų dėžutes ir nuo altoriaus bandė nulupti apdailos detales. Kadangi turtinės žalos padaryta nebuvo, o sulaikytieji neturėjo amžiaus, nuo kurio asmuo atsako pagal baudžiamuosius įstatymus, ikiteisminis tyrimas pradėtas nebuvo, vaikai perduoti tėvams.

Vasario 8-osios rytą Katedros Švč. Mergelės Marijos koplyčioje pasigesta sieniniame stende po stiklu eksponuojamų bažnyčiai paaukotų antikvarinių juvelyrinių dirbinių.

Šiandien rytą Šiaulių miesto policijos kriminalistai, nuvykę į vieną S. Šalkauskio g. butą, sulaikė čia besisvečiuojantį prieš savaitę Katedroje nutvertą nepilnametį iš Sutkūnų ir jo kišenėje rado dalį vakar pavogtų juvelyrinių dirbinių. Pareigūnai šiuo metu ieško kitų pavogtų dirbinių, kurie gali būti atiduoti realizuoti įvairiose vietose.

Sulaikytasis D. M. dviem paroms uždarytas į areštinę. Čia jis sulauks savo 16-ojo gimtadienio, kuris stuktelės jau rytoj. Jo pavardė šiuo metu figūruoja keltoje ikiteisminių tyrimų dėl vagystės ir plėšimo.


 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min