Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 19:30

Pasieniečiai dar nepametė šįmet sulaikytų vogtų „MB Sprinter“ skaičiaus – jau tuzinas

Sulaikytas „Mercedes-Benz Sprinter“
VSAT nuotr. / Kalvarijos pasieniečių sulaikytas „Mercedes-Benz Sprinter“

Pasienyje su Lenkija ir su Baltarusija VSAT pareigūnai sulaikė dar du, įtariama, vogtus mikroautobusus „Mercedes-Benz Sprinter“. Iš viso šiemet tokių šios markės mikroautobusų pasieniečiai jau sulaikė dvylika, iš jų vienuolika – pasienyje su Lenkija.

Ketvirtadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai–Marijampolė, pasirinktiniam patikrinimui sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą „Mercedes-Benz Sprinter“.

Transporto priemonę Baltarusijos numeriais vairavo 42-ejų šios šalies pilietis.

Patikros metu Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šio mikroautobuso baltarusiškas registracijos liudijimas yra, įtariama, visiška klastotė.

Pasitaikė keli atvejai, kai Lenkijos teritorijoje bendrai patruliavę šios ir mūsų šalies pasieniečiai irgi sustabdė vogtus „Sprinterius“.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Baltarusį pasieniečiai uždarė į areštinę. „Mercedes“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

VSAT nuotr./Sulaikytas „Mercedes-Benz Sprinter“
VSAT nuotr./Sulaikytas „Mercedes-Benz Sprinter“

Nuo šių metų pradžios Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė vienuolika, įtariama, vogtų mikroautobusų „Mercedes-Benz Sprinter“. Pastaruoju metu tokios markės ir modelio automobilių pasienyje su Lietuva nuolat sulaiko ir Lenkijos pasieniečiai. Pasitaikė keli atvejai, kai Lenkijos teritorijoje bendrai patruliavę šios šalies ir Lietuvos pasieniečiai irgi sustabdė vogtus „Sprinterius“.

Kaip informavo VSAT Vilniaus pasienio rinktinė, ketvirtadienį Lavoriškių punkte buvo irgi sulaikytas, įtariama, vogtas „Mercedes-Benz Sprinter“. Jo paiešką paskelbė Nyderlandų teisėsaugininkai.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pasieniečiai tikrino iš Lietuvos per Lavoriškių kontrolės punktą į Baltarusiją vykusį mikroautobusą „Mercedes-Benz Sprinter“ su Nyderlandų registracijos numeriais.

VSAT nuotr./Sulaikytas „Mercedes-Benz Sprinter“
VSAT nuotr./Sulaikytas „Mercedes-Benz Sprinter“

2007 m. pagamintą transporto priemonę vairavo 22-ejų Kirgizijos pilietis.

Pasieniečiai nustatė, jog šio mikroautobuso kaip, įtariama, vogto paiešką šių metų rugpjūtį paskelbė Nyderlandų pareigūnai.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir realizavimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Vairuotoją pasieniečiai apklausė kaip liudytoją ir po apklausos paleido. „Mercedes-Benz Sprinter“ saugomas Lavoriškių kontrolės punkte.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:11
02:10
05:35

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min