Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 11d. 19:30

Pasienio sargams įkliuvo patyręs, bet iš klaidų nepasimokęs slaptų krovinių gabentojas

Sulaikyta kontrabanda
VSAT nuotr. / Sulaikyta kontrabanda

Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai sulaikė Vilniaus rajono gyventoją, kuris automobilio „Volkswagen Passat“ slėptuvėje iš vadinamosios Dieveniškių kilpos gabeno daugiau kaip 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Pernai vasarą jis pasieniečiams su tokiais kroviniais buvo įkliuvęs dukart.

Vilniaus rajono gyventojas vėl įkliuvo su kontrabandiniais rūkalais.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos pareigūnai Šalčininkų rajono Širvių kaimo prieigose, kelyje Dieveniškės–Šalčininkai, patikrino Šalčininkų link važiavusį automobilį „Volkswagen Passat“. Ši vieta yra prie išvažiavimo iš Dieveniškių kilpos, iš visų pusių supamos Baltarusijos teritorijos. Čia pasieniečiai atlieka visų keliaujančių asmenų bei transporto priemonių patikrą.

Lietuvoje registruotą transporto priemonę vairavo 49 metų Vilniaus rajono gyventojas. Vyras pateikė tvarkingus asmens dokumentus, tačiau pasieniečiams kilo įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

Pareigūnai neužtruko išsiaiškinti, kad 1994 m. laidos automobilio galinėje dalyje yra įrengta slėptuvė.

Dėl to nuspręsta „Volkswagen Passat“ patikrinti G.Žagunio užkardoje, kur yra išsamiai apžiūrai reikalinga patalpa bei įranga.

VSAT pareigūnai neužtruko išsiaiškinti, kad 1994 m. laidos automobilio galinėje dalyje yra įrengta slėptuvė. Pasieniečiai iš jos ištraukė 2100 pakelių cigarečių „Minsk 5 Super Slims“ ir „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Vilniaus rajono gyventojui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Jam gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų ir automobilio konfiskavimas.

Po apklausos vairuotoją pasieniečiai paleido. Vilniaus rajono gyventojui įteiktas šaukimai atvykti į teismą, kur bus nagrinėjama jo byla.

Automobilis ir cigaretės saugomi G.Žagunio užkardoje.

Šį vyrą pasieniečiai su kontrabandiniais rūkalais sulaiko ne pirmą kartą. Pernai vasarą jis buvo įkliuvęs dukart. Abiem atvejais Vilniaus rajono gyventojas gabeno po 2 tūkst. pakelių kontrabandos.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min