Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 30d. 11:21

Pasienyje su Lenkija sulaikytas prieš dieną Vokietijoje pavogtas mikroautobusas

Pasieniečių sulaikytas vogtas mokroautobusas
VSAT nuotr. / Pasieniečių sulaikytas vogtas mokroautobusas

VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai prie pat sienos su Lenkija, ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, antradienį naktį patikrinti sustabdė mikroautobusą „Volkswagen“ vokiškais valstybiniais registracijos numeriais.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, į Lietuvą vykęs vairuotojas VSAT pareigūnams pateikė tvarkingą asmens tapatybės kortelę, išduotą 45 metų Tauragės gyventojui. Tačiau pasieniečiams įtarimą sukėlė automobilio registracijos liudijimas. Patikros metu pareigūnai taip pat atkreipė dėmesį, kad sugadintos mikroautobuso vairuotojo durelių bei užvedimo spynelės.

Kilus įtarimui, kad transporto priemonė gali būti vogta, automobilis ir vairuotojas buvo pristatyti į Kalvarijos užkardą. VSAT pareigūnai patikrino turimas duomenų bazes ir nustatė, kad šis automobilis vos prieš dieną buvo pavogtas Vokietijoje.

Dėl vagystės VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vogtą mikroautobusą vairavęs tauragiškis buvo dviem paroms uždarytas į areštinę. Teismo sprendimu jam skirta kardomoji priemonė -  rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Mikroautobusas laikinai saugomas VSAT Lazdijų rinktinėje.

Tai antras atvejis šią savaitę, kai Lazdijų rinktinės pasieniečiams įkliūna vos prieš dieną Vokietijoje vogtos transporto priemonės. Pirmadienį VSAT pareigūnai po gaudynių sulaikė visureigį Honda CRV vairavusį Jonavos gyventoją. Netrukus išsiaiškinta, kad vyras vairavo išvakarėse Vokietijoje pavogtą mašiną.

Praėjusiais metais Lietuvos pasieniečiai iš viso sulaikė 155 vogtus automobilius. Užpernai VSAT pareigūnams pasienyje įkliuvo 91 tokia transporto priemonė.

Temos: 1 Lenkija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min