Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 23d. 09:41 , Atnaujinta: 2019 birželio 23d. 11:45

Tauragėje po jaunuolių grumtynių su pareigūnais du spruko su antrankiais, šįryt sulaikyti

Dainius Antanaitis
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr. / Antrankiai (asociatyvinė nuotr.)

Neįprastas įvykis Tauragėje – sulaikytus jaunuolius vedusius policijos pareigūnus užpuolė grupė jaunuolių. Du jaunuoliai spruko, bet po paieškų buvo sulaikyti.

Šeštadienio vakarą, apie 22 val. 15 min. Tauragėje, Laisvės gatvės parke, 4–5 asmenys, panaudodami fizinį smurtą, iš dviejų 39-erių metų vyrų pagrobė dviračius ir pasišalino.

Vykdant asmenų, galimai padariusių nusikalstamą veiką, paiešką, buvo sulaikyti du jaunuoliai, kuriems buvo uždėti antrankiai.

Policijos pareigūnams vedant sulaikytus jaunuolius į tarnybinį automobilį, juos užpuolė būrys kitų jaunuolių. Pabėgo ir du sulaikytieji jaunuoliai su antrankiais.

Sekmadienio rytą sulaikytas vienas iš jaunuolių. Kito jaunuolio ieškojo gausios policijos pajėgos, jis apie 11.40 taip pat sulaikytas.

Kaip patikslino policija, Tauragėje pareigūnams sulaikius du įtariamuosius, šeštadienį vakare pagrobusius dviračius, susirinko dar 15 jaunuolių ir susistumdymo metu du įtariamieji su antrankiais paspruko.

Vykdant paiešką, jau sulaikyti šeši asmenys. Pas sulaikytuosius rasta narkotinių medžiagų. Visiems jiems gresia rimti nemalonumai.

Komentarai: 37

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min