Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 12d. 09:47

Per gaisrą Kaišiadorių rajone žuvo pensininkė

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gaisras
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 27 gaisrus bei atliko 13 kitų gelbėjimo darbų. Deja, viename gaisre žuvo žmogus.

Pirmadienį ryte apie 8.35 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Zūbiškių kaime, individualiame gyvenamajame name Žąslių gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, uždūminto namo kambaryje degė sofa-lova, ant kurios buvo rastas stipriai apdegęs 80-metės namo savininkės kūnas. Per gaisrą apdegė sofa-lova ir dalis sienos tapetų. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Tą patį ankstų rytmetį apie 7 val. Klaipėdos rajone, Tickinų kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas, kuriame buvo gyvuliai, jau degė atvira liepsna. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas ir perdengimas, sudegė malkinė ir daržinė, joje buvę 5 rulonai šieno. Liepsnose ir dūmuose žuvo 5 jautukai. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Apie 9.30 val. dar vienas ūkinis pastatas užsidegė Kaišiadorių rajone, Graužų kaime. Per gaisrą nudegė stogas, apdegė perdengimas, vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai, sudegė prie pastato priblokuota malkinė. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 14.40 val. dėl tos pačios priežasties gaisras kilo Panevėžyje, Šermukšnių gatvėje esančiame individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą išdegė namo vidus bei čia buvęs turtas, išardyta apie 50 kv. m stogo dangos. Gaisro nuostoliai tikslinami.

Apie 12.10 val. medinis gyvenamasis namas užsiliepsnojo Šilalės rajone, Severėnų kaime. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo bei viduje buvusio turto išgelbėti nepavyko.

Dar vienas gyvenamasis namas apie 18.40 val. užsidegė Kaišiadorių rajone, Dainavos kaime, Didžiojoje gatvėje. Gaisro metu nudegė pastato stogas, išdegė dalis perdengimo, vandeniu sulieti viduje buvę namų apyvokos daiktai. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Naktį iš pirmadienio į antradienį apie 1 val. Kaune, Sukilėlių prospekte esančios degalinės teritorijoje, užsiliepsnojo automobilis Opel Kadet. Ugnis nuniokojo mašinos saloną, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min