Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 9d. 10:52

Per gaisrą Utenos rajone sudegė autoraliui ruoštas „Mercedes Benz“

Ugniagesiai gesina automobilį
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai gesina automobilį (archyvo nuotr.)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris savaitgalio paras užregistruoti 82 šalyje kilę gaisrai. Laimė, žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 32 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu ištraukė 3 skenduolius.

Penktadienio vakarą apie 20 val. gaisras kilo Kupiškio rajone, Svidenių kaime stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu įgriuvo stogo konstrukcijos, apdegė perdengimas ir sienos. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Šeštadienio naktį apie 2.45 val. Zarasų rajone, Pagraužės kaime, užsiliepsnojo garažas. Per gaisrą sudegė garažo stogas, viduje stovėję visureigis, traktorius ir keturratis. Išgelbėti pavyko tik šalia stovinčią malkinę. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Panašus gaisras šeštadienį apie 18.45 val. kilo Utenos rajone, Grybelių kaime stovinčiame garaže. Gaisro metu nuvirto mūriniai pastato skliautai, sudegė šiferinis stogas, medinė perdanga, garaže autoraliui ruoštas sportinis automobilis „Mercedes Benz 320 CE“, apie 100 vienetų padangų. Laimė, pavyko išgelbėti kitus garaže buvusius 2 lengvuosius automobilius ir 3 medinius priestatus. Gaisras įsiplieskė dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų eksploatuojant elektros prietaisus.

Tą pačią dieną apie 17 val. Klaipėdos rajone, Agluonėlių kaime, kaip spėjama, buvo padegtas individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio vakarą apie 20.50 val. Vilkaviškio rajone, Darvino gatvėje, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko 2 ūkiniai pastatai. Per gaisrą sudegė abu mediniai pastatai, stovėję po vienu stogu bei juose buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Sekmadienį apie 11 val. gaisras kilo Kelmės rajone, Šemetiškių kaime esančiame gyvenamajame name. Gaisro metu nudegė medinio pastato stogas, apdegė perdengimas. Manoma, jog pastatas buvo padegtas.

Maždaug tuo pačiu metu gyvenamasis namas užsiliepsnojo ir Šiaulių rajone, Kužių miestelyje, Ryto gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą supleškėjo namo stogas, išdegė vidus, sudegė baldai ir namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį apie 18.20 val. Šiauliuose, J.Šliūpo gatvėje, kaip spėjama, buvo padegtas automobilis „BMW 320“. Gaisro metu apdegė galinis posparnis ir žibintas, apsilydė elektros instaliacijos laidai.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 1.10 val. gaisras kilo Palangoje, Vanagupės gatvėje, buvusio ,,Lino“ baseino pastate. Per gaisrą pirmame aukšte esančiame sandėliuke išdegė viduje buvę daiktai, aprūko sienos ir lubos. Įvykis tiriamas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:20
01:17
02:19

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min