Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per ilgąjį savaitgalį žmonių aukų gaisruose išvengta

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 5 ilgojo savaitgalio paras šalyje kilo 143 gaisrai. Laimė, žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau vienas gyventojas buvo traumuotas. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 50 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo vieną nukentėjusį pilietį.

Šeštadienio naktį apie 2 val. gaisras kilo Kaune, Plento gatvėje, daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams, III aukšto kambaryje smilko patalynė ir lova, o laiptinėje buvo rastas apsinuodijęs dūmais 33-ejų metų vyras, kuris buvo išvežtas į ligoninę. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Šeštadienio rytą apie 9.50 val. gaisras kilo Šiauliuose, Basanavičiaus gatvėje esančioje UAB ,,Volunta Parket” priklausančioje medžio apdirbimo įmonėje. Į gaisro vietą atskubėjus gausioms ugniagesių pajėgoms, lauke degė ant vežimėlio sukrauta mediena. Gaisro metu apdegė apie 3 kub. m lentų, laimė, šalia buvęs pastatas nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną apie 17.25 val. Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių miestelyje, Sodo gatvėje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė mansarda bei joje buvę namų apyvokos daiktai, vandeniu buvo sulietas pirmas namo aukštas. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Sekmadienio naktį Šiaulių rajone, Jurgaičių kaime, užsidegė Pranciškonų vienuolyno (esančio prie Kryžių kalno) gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė prie namo esanti gamtinių dujų įvadinė dėžė, išdegė apie 10 kv. m mansardos, sudegė joje buvę namų apyvokos daiktai, buvo nuardyta apie 40 kv. m stogo. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio vakarą apie 21.35 val. Pakruojo rajone, Rozalimo miestelyje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas Pušyno gatvėje. Per gaisrą supleškėjo medinio pastato stogas ir perdengimas, apdegė namo sienos, sudegė baldai bei namų apyvokos daiktai. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Sekmadienį apie 10 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Baltijos prospekte, Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos valgykloje. Per gaisrą virtuvėje sudegė pramoninis šaldytuvas, aprūko sienos ir lubos bei šalia stovėjęs šaldiklis, apsilydė elektros laidai.

Pirmadienį apie 18.50 val. Kaišiadorių rajone, Gudenos kaime, užsidegė grupei savininkų priklausantis medinis garažas. Gaisro metu sudegė viduje buvę automobiliai „Peugeot“, „VW Sahran“ ir „VW Golf“, apdegė automobilio priekaba, nudegė garažo stogas, apdegė sienos. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min