Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per savaitę užregistruoti 29 eismo įvykiai, žuvo 7 žmonės

Įvykio vietoje
Danielius.net nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę (2011 m. sausio 7–13 d.) mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, užregistruoti 29 eismo įvykiai. Žuvo 7 žmonės, sužeisti 28 (iš jų 4 – nepilnamečiai). Žuvo 1 vairuotojas, 1 keleivis, 5 pėstieji (5 vyrai, 2 moterys). Jų amžiaus vidurkis – 48–eri metai.

Pirminiais duomenimis, per savaitę užregistruotas 1 eismo įvykis, kuriame dalyvavo neblaivus vairuotojas. Jo metu sužeistas 1 žmogus. 

Šiais metais (iki sausio 14 d.) mūsų šalyje per eismo įvykius iš viso žuvo 7 žmonės, t. y. žuvo 4 eismo dalyviais mažiau (arba 36,4 proc. mažiau) nei praėjusiais metais per tą patį laikotarpį.

Sausio 8-osios vakare (apie šeštą) Panevėžio rajone, Keravos kaime, kelyje Velžys–Jotainiai–Pagiriai–Šėta, 42 metų šio rajono gyventojo vairuojamas automobilis „Volkswagen Passat“, lenkdamas kitą automobilį, partrenkė kairėje važiuojamosios dalies pusėje stovintį 61 metų vyrą, to paties rajono gyventoją. Jis žuvo.

Sausio 9-osios vakare (devintą valandą) Zarasų rajone, Salako miestelyje, Daugailių gatvėje, automobilis „Opel Zafira“, vairuojamas 41 metų vyro, kliudė važiuojamojoje dalyje gulintį 46 metų šio miestelio gyventoją. Dėl patirtų sužeidimų jis mirė Greitosios medicinos pagalbos automobilyje.

Sausio 10-osios pavakarę Vilniuje, Nemenčinės plento ir Smėlynės sodų gatvės sankryžoje, 68 metų vilniečio vairuojamas automobilis „Hyundai Getz“, sukdamas į kairę, susidūrė su automobiliu „Opel Sinatra“, vairuojamu 36 metų vyro. Įvykio metu daugybinius sužeidimus patyrusi pirmojo automobilio 68 metų keleivė mirė ligoninėje.

Sausio 10-osios popietę Trakų rajone, Aukštadvaryje, kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė, 31 metų Rusijos Federacijos pilietis, vairuodamas automobilį „Renault Magnum 390“ ir vengdamas susidūrimo su netikėtai į važiuojamąją dalį iš už mokyklinio autobuso „Mercedes–Benz“ įbėgusiu 10 metų berniuku, suko į kairę. Susidūrimo neišvengta – vaikas buvo kliudytas, o nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Mažametis dėl patirtų sužeidimų paguldytas į Santariškių vaikų ligoninės reanimaciją.

Sausio 10-osios pavakare Kupiškyje, Gedimino gatvėje, pėsčiųjų perėjoje, 57 metų moterį partrenkė automobilis „Crysler Pacifica“, vairuojamas 48 metų šio miesto gyventojo. Dėl dešinės kojos ir dubens kaulų lūžių pėsčioji paguldyta į ligoninę.

Sausio 11-osios pavakare Panevėžio rajone, automobilis „Volkswagen Passat“, vairuojamas 49 metų Radviliškio rajono gyventojo, kelyje Panevėžys–Šiauliai, partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį įėjusią 40 metų pėsčiąją, kuri nuo patirtų sužeidimų ligoninėje mirė.

Sausio 12–osios ryte (po devintos) Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Alytus–Simnas–Kalvarija, 39 metų Lazdijų rajono gyventojas vairuodamas automobilį „Opel Astra“, esant slidžiai kelio dangai jo nesuvaldė, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešais važiuojančiu automobiliu „Fiat Ducato“, vairuojamu 24 metų Lazdijų gyventojo. Eismo įvykio metu žuvo „Opel Astra“ vairuotojas ir sužalotos kartu su juo važiavusios 36 ir 3 metų keleivės. Jos dėl kojų lūžimų paguldytos į Reanimacijos skyrių. Taip pat įvykio metu buvo sužalotas ir „Fiat Ducato“ vairuotojas, kuris gydosi ambulatoriškai.

15min.lt primena, kad per pirmąją šių metų savaitę (iki sausio 7 d.) Lietuvoje eismo įvykiuose – maloni staigmena, buvo nežuvęs nė vienas žmogus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min