Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po kaimus plinta padegimo manija

Ugniagesys
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors policija praėjusią savaitę sučiupo keturis mėnesius Kėdainių rajone naktimis siautėjusį padegėją, gaisrai nesiliauja. Antradienio naktį Kauno rajono Čekiškės miestelio apylinkėse liepsnojo keturi ūkiniai pastatai.

Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas“, nerimo apimti Čekiškių gyventojai žadėjo budėti. Antradienio naktį eidamas ratu padegėjas kas 2–3 valandas Čekiškės apylinkėse uždegdavo vis kitą pastatą, o švintant pasislėpė. Visi padegti ūkiniai pastatai yra vos 1–2 kilometrų spinduliu.

Atsakymą, kas tas paslaptingasis padegėjas, labai norėtų žinoti ir Čekiškės gyventojai, ir policijos pareigūnai. Prie sudegintų pastatų buvo atvykę kinologai. Bet aplink gaisravietes vaikščiojo daug žmonių, važinėjo mašinos, todėl susekti padegėjo nebuvo daug vilčių. Prašvitus tyrėjai mėgino tyrinėti automobilių pėdsakus, tačiau manoma, kad nusikaltėlis vaikščiojo pėsčiomis. Neaptikta ir padegamojo skysčio taros. Pareigūnai mano, kad padegėjas tiesiog vaikščiojo ir degtukais padeginėjo sausą šieną. Nuostoliai bus skaičiuojami dešimtimis ar net šimtais tūkstančių litų.

Kėdainių policija praėjusią savaitę sulaikė 21 metų jaunuolį, kuris per keturis mėnesius padegė šešis Skaistgirių kaimo pastatus.  Įtariamasis įkliuvo, kai padegė daržinę su 80 tonų šieno. Ugniagesiai ją gesino net septynias valandas. Prieš dvejus metus vaikinas buvo patyręs sunkią galvos traumą ir kartais nualpdavo, tačiau artimieji tvirtino nepastebėję jo elgsenos pokyčių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min