Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 13d. 12:37

Po rimtos avarijos Šiaulių rajone pasklido gandas apie vairuotojos žūtį – policija jį neigia

Įvykio vietoje
Nuotrauka iš „Facebook“ profilio „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ / Įvykio vietoje

Penktadienio popietę užmiesčio kelyje Šiauliai–Pakruojis susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Socialiniame tinkle pasklido žinia, kad per susidūrimą nukentėjusi jauna „VW Golf“ vairuotoja ligoninėje mirė. Į svarbiausių praėjusios paros įvykių suvestinę šios avarijos net neįtraukę policijos atstovai šeštadienį užtikrino, kad mergina sveiksta ligoninėje.

Avarija už Ginkūnų, važiuojant Pakruojo link, įvyko penktadienį prieš 15 valandą.

Už po kilometrų nuo Šiaulių esančioje sankryžoje susidūrė „Scania“ sunkvežimis ir lengvasis automobilis „Volkswagen Golf“.

Teigiama, kad jaunos vairuotojos transporto priemonė neapdairiai išvažiavo iš šalutinio kelio ir sunkiasvorė mašina iš kairės pusės (į vairuotojos pusės sparną) ją taranavo. Nublokštas „Golfas“ liko stovėti priešpriešinio eismo juostoje.

Sužeista avarijos kaltininkė liko prispausta sudaužytame automobilyje. Jos vaduoti atvyko didžiulės ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Išlaisvinta nukentėjusioji perduota greitosios pagalbos medikams ir išvežta į ligoninę.

Socialiniame tinkle „Facebook“ netrukus pasklido gandas, esą merginos gyvybė ligoninėje užgeso.

„Sakė panelė ligoninėje mirė. Kaimynės giminaitė ten ji... Tai sakė ji mums čia“, – feisbuko grupėje „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ penktadienį rašė Giedriumi Bajoru prisistatęs lankytojas.

Tuo metu Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė 15min informavo, kad dėl šios avarijos net nebuvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl jokia informacija apie avarijos padarinius neįtraukta į praėjusios paros kriminalinę suvestinę.

G.Smagriūnienė buvo girdėjusi gandus apie nukentėjusiosios mirtį, tačiau šeštadienį kategoriškai juos paneigė.

„Mergaitei yra tik daugybiniai kūno sumušimai“, – užtikrino atstovė.

Policijos duomenimis, „Scania“ vairavęs vyriškis per avariją traumų nepatyrė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie 15min