Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 2d. 13:57

Policijos automobilio skrydis į griovį (Papildyta 16.36 val.: pareigūnas sveikas kaip ridikas)

Į pakelės griovį išskriejęs policijos automobilis sugebėjo netrukus sava eiga sugrįžti arčiau važiuojamosios dalies, o vėliau ir išvažiuoti į remonto dirbtuves.
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / Į pakelės griovį išskriejęs policijos automobilis sugebėjo netrukus sava eiga sugrįžti arčiau važiuojamosios dalies, o vėliau ir išvažiuoti į remonto dirbtuves.

Į palyginti smulkią policininkų avariją sulėkė debesis pareigūnų. Tiesa, netrukus vienas iš pareigūnų pasijuto prastai, todėl kolegos jį nuvežė pas medikus.

Iš to, kokios policijos pajėgos penktadienį apie vidurdienį lėkė į šią avariją, mačiusieji galėjo susidaryti įspūdį, jog atsitiko baisi autokatastrofa. Tačiau iš tiesų įvykio pasekmės nebuvo tokios dramatiškos.

Policijos automobilis Škoda Octavia nuskriejo nuo kelio ir atsidūrė pakelės griovyje. Į pagalbą nukentėjusiems kolegoms atskriejo dar mažiausiai trys policijos patrulių ekipažai – du autobusiukai ir viena lengvoji mašina. Vienas iš autobusiukų lėkė kaip į gaisrą – su įjungtais švyturėliais ir garsiniu signalu. Golfo vairuotojas suprato savo vaidmenį šioje situacijoje ir nesumanė lyg niekur nieko išvažiuoti iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis, Vilniaus rajono policijos ekipažas Minsko plentu Škoda automobiliu skubėjo į iškvietimą. Gali būti, kad pareigūnai važiavo gaudyti vieno autobuso vairuotojo – patruliams buvo pranešta, jog įtariamasis gali būti neblaivus.

Pačioje Minsko plento pradžioje, kur įsikūrusios DAF ir Volvo sunkvežimių įmonės, yra vieta apsisukimui. Šioje vietoje šanso apsisukti laukė solidaus amžiaus Volkswagen Golf vairuotojas.

Gali būti, kad golfo vairuotojas kiek per daug „iškišo nosį“ į antrąją eismo juostą, o tai ne juokais išgąsdino skubančius patrulius.

Vengdamas žiauraus susidūrimo, policijos Octavia vairuotojas bandė manevruoti, nesuvaldė automobilio ir nuskriejo nuo kelio.

Po eismo įvykio abu policijos ekipažo nariai jautėsi normaliai, tačiau netrukus vienas jų pajuto rankos skausmą. Įvykio vietoje buvę Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai pasisiūlė nuvežti kolegą į ligoninę.

Jei policininkui per apžiūrą būtų nustatyta trauma, incidentą tektų traktuoti kaip įskaitinį eismo įvykį. Tačiau, 15min.lt žiniomis, nekentėjusį pareigūną apžiūrėję gydytojai nustatė, jog pastarasis jokių sužalojimų nepatyrė. Patrulis grąžintas tęsti tarnybos.

Kaip minėta, avariją patyrė Vilniaus rajono policininkai, tačiau forminti įvykį ir aiškintis jo aplinkybių atvyko Vilniaus miesto kelių policijos pareigūnai. Policijos darbą palengvino tai, jog golfo vairuotojas suprato savo vaidmenį šioje situacijoje ir nesumanė lyg niekur nieko išvažiuoti iš įvykio vietos.

Atvykę policininkai vairuotoją apklausė, užrašė jo parodymus. Ar policija turės pagrindą pareikšti jam priekaištų, paaiškės normaliai ištyrus avarijos aplinkybes.

Slysdamas nuo kelio, policijos Škoda automobilis apsisuko beveik 180 laipsniu, jo priekis pasisuko beveik ta kryptimi, iš kur jis atskriejo. Mašina, kuri, laimei, neapsivertė, buvo pakibusi ant palyginti stalaus, bet nedidelio šlaito.

Nubraižę įvykio schemą, policininkai be jokios specialios technikos išvairavo apgadintą tarnybinį transportą arčiau važiuojamosios dalies, o netrukus išvyko ir į remonto dirbtuves.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min