Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 23d. 13:20

Policininkai apstulbo pamatę, kas kunkuliuoja už slaptų vilniečio garažo durų

Sostinėje sunaikintas pilnu pajėgumu veikęs pogrindinis naminukės fabrikėlis.

Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK pareigūnų suaktyvintas darbas dėl nelegalios alkoholio apyvartos rajone davė rezultatų – pareigūnai aptiko veikiantį naminukės „fabrikėlį“, apie 1 600 l raugalo naminei degtinei gaminti, apie 260 l naminės degtinės. Įtariamasis vilnietis atsidūrė areštinėje.

Pirmiausia pareigūnai nustatė, kad vilnietis naminukę gabeno iš Vilniaus į Šalčininkų rajone veikiančius nelegalios prekybos „taškus“.

Vasario 22 d. patikrinimo metu Šalčininkų r., Jaglimainių k., Šalčininkų r. policija patikrinti sustabdė automobilį „Audi A3“ ‒ automobilio salone įrengtoje slėptuvėje pareigūnai aptiko apie 120 l naminės degtinės. Pareigūnai nustatė, kad vilnietis naminukę gabeno iš Vilniaus į Šalčininkų rajone veikiančius nelegalios prekybos „taškus“.

Tą patį vakarą policijos pareigūnai apsilankė įtariamojo (gimusio 1970 m.) namuose, Vilniuje, Ribiškių tako gatvėje.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Kratos metu gyvenamosiose ir ūkiniuose patalpose pareigūnai nieko įtartino nepastebėjo, tačiau jų dėmesį patraukė karštas vamzdis garaže ant sienos. Nuodugniai apžiūrėję garažą, pareigūnai sienoje pastebėjo po apdaila užmaskuotas duris, vedančias į po garažu giliai įrengtą naminės degtinės „fabrikėlį“.

Pareigūnai apstulbo pamatę čia įrengtą ir visu pajėgumu veikiantį didžiulį naminės degtinės aparatą, kuris vieno gamybos ciklo metu naudojo 1 600 l raugo. Šalia stovėjo daugiau 140 l į įvairias talpas supiltos šviežios naminukės.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Naminės degtinės aparatas buvo susietas su namų šildymo sistema, tokiu būdu mažinant naminės degtinės gamybos kaštus.

Aparatas buvo tokio dydžio, kad jį iškelti iš rūsio buvo neįmanoma, todėl į pagalbą policijos pareigūnai tradiciškai pasitelkė savo kolegas iš Priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos, kurie netrukus atvyko į pagalbą.

Aparatas buvo tokio dydžio, kad jį iškelti iš rūsio buvo neįmanoma, todėl į pagalbą pareigūnai pasitelkė savo kolegas ugniagesius.

Per vieną vakarą pareigūnai rado apie 1 600 l raugo naminei degtinei gaminti, apie 260 l naminės degtinės bei aparatą naminei degtinei gaminti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d., įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min