TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą gaisrai pridarė didelių materialinių nuostolių

Gaisras Varėnoje, avižinių dribsnių ceche
15min.lt skaitytojos Ivetos Veronikos Jūraitės nuotr / Gaisras Varėnoje, avižinių dribsnių ceche
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruoti 22 gaisrai ir 13 kitų gelbėjimo darbų, kuriuos atliko šalies ugniagesiai. Žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti, tačiau ugnis padarė didelių nuostolių.

Didelis gaisras apie 15.40 val. kilo Varėnoje, Savanorių gatvėje, UAB „Galinta ir partneriai” filialo „Galintos grūdai” gamybiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna degė apie 600 kv. m gamybinio pastato stogo, o iš gamybinių ir sandėliavimo patalpų veržėsi ugnis ir dūmai. Nors gaisrą gesino gausios ugniagesių pajėgos, per gaisrą apdegė apie 1700 kv. m sandėlio ir gamybinio cecho patalpų, nudegė apie 90 proc. stogo dangos, buvo sugadinta apie 500 tonų grūdų, 70 tonų žirnių, 80 tonų dribsnių, apgadintos avižų kruopų ir dribsnių gamybinės linijos. Ugniagesiams pavyko išgelbėti žaliavų sandėlį ir valymo džiovinimo bokštą. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Dar vienas didelis gaisras apie 19.50 val. kilo Vilniuje, Pramonės gatvėje, UAB „Metalo spalvos” priklausančiame dažymo ceche. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna jau degė dviejų aukštų metalinio lengvų konstrukcijų dažymo cecho stogas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti kitą per 7 metrų ilgio galeriją sublokuotą gamybinį pastatą. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Praėjusią naktį apie 2 val. Zarasų rajone, Dusetų miestelyje, Vienažindžio gatvėje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Per gaisrą sudegė medinis pastatas ir jame stovėjęs automobilis „VAZ 2105“.

Apie 15.35 val. gaisras kilo Švenčionių rajone, Plytinės kaime stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, namas su priestatu jau degė atvira ugnimi, jo stogas buvo įgriuvęs, perdangos nudegę. Už 5 metrų nuo degančio namo stovėjęs sandėliukas ir jame buvęs automobilis ZAZ jau buvo sudegę. Gaisro metu sudegė medinio namo stogas, apdegė sienos ir namų apyvokos daiktai, visiškai sudegė priestatas. Išgelbėti pavyko tik 2 šalia stovinčius ūkinius pastatus. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min