Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugnis padarė nemažai nuostolių

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ugniagesių automobiliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 28 gaisrus bei atliko 21 kitą gelbėjimo darbą. Žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti, tačiau ugnis padarė nemažų nuostolių.

Praėjusią naktį apie 3.30 val. Alytaus rajone, Jurkonių kaime, užsiliepsnojo dviem savininkams priklausantis gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas su prie juo priblokuotu garažu jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė garažas, namo stogas, dalis medinio perdengimo, apdegė keturių kambarių sienos bei viduje buvęs turtas. Gaisras įsiplieskė dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų eksploatuojant elektros prietaisus, o jo nuostoliai tikslinami.

Trečiadienį ryte apie 5.40 val. gaisras kilo Panevėžio rajone, Pažagienių kaime stovėjusiame sodo namelyje. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Įvykis tiriamas.

Apie 13.35 val. gaisras kilo Kaune, Pramonės prospekte, UAB ,,Arfekta“ parduotuvės sandėliavimo patalpose. Per gaisrą apdegė čia sukrautos įrankių dėžės, aprūko sandėlio sienos bei gretimos UAB ,,Laustėja“ baldų parduotuvės patalpos ir ten buvę baldai. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 14.40 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Bagotosios kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko apleistas medinis pastatas. Gaisro metu supleškėjo jo stogas, pradegė perdengimas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį po vidurnakčio Pakruojyje, Mindaugo gatvėje, užsidegė automobilis ,,Toyota Avensis“. Per gaisrą išdegė mašinos salonas, nuo karščio išdužo galiniai langai, apdegė prietaisų skydelis. Įvykis tiriamas.

Apie 40 min. po vidurnakčio gaisras kilo Joniškyje, Pakluonių gatvėje stovinčiame ūkiniame pastate. Gaisro metu nudegė apie 50 kv. m stogo dangos, medinės stogo konstrukcijos, sudegė viduje buvusios malkos.

Taip pat naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 3.15 val. Kaune, S.Nėries gatvėje, užsiliepsnojo Salomėjos Nėries memorialinio muziejaus ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis vieno aukšto muziejaus ūkinis pastatas jau buvo bebaigiąs sudegti, tad jo išgelbėti nepavyko. Šių gaisrų aplinkybės taip pat dar aiškinamos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min