Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugnis siaubė gyventojų turtą

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 24 gaisrus ir atliko 15 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose pavyko išvengti, o ugnis tik niokojo gyventojų pastatus ir kitą jų turtą.

Antradienį ryte Vilniaus rajono Linkų kaime gaisras kilo H.R. sodyboje. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, atvira liepsna degė 4 mediniai pastatai. Per gaisrą sudegė garažas, lauko virtuvė, sandėliukas ir malkinė. Nuo ugnies buvo išgelbėti 4 kiti pastatai: gyvenamasis namas, ūkinis pastatas, garažas ir sandėliukas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Antradienį ryte buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, daugiabučiame name naktį buvo padegtos šarvuotos buto durys. Gaisro metu apdegė durys. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti.  Įvykis tiriamas.

Antradienį popiet Klaipėdoje, Malūninkų gatvėje, užsidegė mūriniame pastate įrengtas UAB ,,Černobilis” priklausantis sandėliukas. Per gaisrą apdegė sandėliuke buvusios malkos, aprūko patalpa ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Alytaus rajono Venciūnų kaime dėl neatsargaus rūkymo užsidegė J.N. vasaros virtuvė. Atskubėję ugniagesiai išlaužė uždarytas virtuvės duris ir iš uždūmintų patalpų išvedė 38 metų vyrą. Gaisro metu dar apdegė lova, aprūko vidus.

Ugnis antradienį nuniokojo ir kelias transporto priemones. Telšių rajono Ožtakių kaime pavakary užsidegė traktorius T-40A.  Ugnis išdegino traktoriaus kabiną, išdužo jos stiklai.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje, Žynių gatvėje, užsiliepsnojo lengvasis automobilis ,,Renault Laguna”. Mašina visiškai išdegė, apdegė dar šalia stovinti medinė tvora ir gyvatvorė. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Kaune, Prancūzų gatvėje, tą pačią naktį taip pat liepsnojo nenustatyto savininko lengvasis automobilis ,,Mersedes Benz 124”. Ugnis irgi smarkiai nusiaubė mašiną. Įvykis tiriamas.

Joniškio gelbėtojai Daukšių kaime nenaudojamame pastate išlaisvino perdengimo plokšte prispaustą 17-metį vaikiną ir perdavė jį iškviestiems medikams, o Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai iš Nemuno upės ištraukė nuskendusią moterį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min