Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose aukų išvengta

Gaisras Juodkrantėje
R.Žalgevičiaus nuotr. / Gaisras Juodkrantėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 28 gaisrai ir 13 kitų įvykių, kuriuose pagalbą suteikė ugniagesiai. Pirmadienio gaisruose žmonių aukų buvo išvengta.

Dar sekmadienį apie vidurdienį Klaipėdos rajono Dumpių kaime užsidegė AB „Klaipėdos mediena“ du dideli nenaudojami metaliniai pastatai. Šiuose pastatuose degė sukrautos plastmasių rietuvės ir celofano atliekos maždaug 800 kvadratinių metrų plote. Gesinti šio gaisro buvo pasiųstos šešios ugniagesių  autocisternos su jų ekipažais, buvo suformuotas gaisro gesinimo štabas.

Degant plastmasei kilo ne tik juodi dūmai, bet ir nuo didelio karščio įgriuvo vieno pastato gelžbetoninės stogo konstrukcijos bei kito metaliniai pastoliai. Tai kėlė grėsmę gaisrą gesinusiems ugniagesiams, kurie ugnį malšino 8 švirkštais ir 2 oro putų generatoriais. Į pagalbą buvo pasitelkti ir du traktoriai, kurie ardė sandėlių konstrukcijas. 

Per gaisrą išdegė minėtos rietuvės ir celofano atliekos, apdegė ir įgriuvo pastatų stogai ir jų konstrukcijos. Ugnį pavyko užgesinti tik pirmadienio rytą, o  baigiamieji ardymo darbai vakar vyko visą dieną ir buvo baigti tik vėlai vakare. Gaisro priežastys dar aiškinamos.

Pirmadienį po pietų Telšių rajono Dimaičių kaime užsiliepsnojo UAB „Robmona“ vilkikas „Volvo“. Gaisro metu sudegė vilkiko kabina, apdegė priekabos priekinė dalis. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Dar vienas sunkvežimis „Mercedes Benz“ pavakary užsidegė Kaune, automagistralėje Klaipėda–Vilnius. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, iš sunkvežimio dar tik rūko dūmai. Gaisro metu buvo sulietos ir perkrautos mašinoje vežamos durpės, o durpių prikrauta priekaba buvo atkabinta ir patraukta į šalikelę. Sunkvežimis nuo ugnies buvo apsaugotas. Įvykis tiriamas.

Vėlai vakare Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Per gaisrą sudegė lova, apdegė ir aprūko kambario sienos. Ugnį numalšino iškviesti ugniagesiai. Gaisro priežastys taip pat nustatinėjamos.

Palangos ugniagesiai Virbališkės take surinko iš automobilio „Volvo“ degalų bako ištekėjusį dyzelinį kurą, užsandarino baką, išvalė kelio dangą, o surinktus teršalus nuvežė į komunalinį ūkį.

Alytaus gelbėtojai Sanatorijos gatvėje gelbėjo žmogų, kurį prispaudė iš sunkvežimio leidęsis ir apvirtęs mini ekskavatorius „Pel – Job“. Išlaisvintas 50-metis vyras buvo perduotas medikams, kurie konstatavo jo mirtį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min