Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose du žmonės žuvo, du buvo sužaloti

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 22 gaisrai ir 12 kitų gelbėjimo darbų, kuriuos atliko ugniagesiai gelbėtojai. Ugnis traumavo du gyventojus ir nusinešė dviejų žmonių gyvybes.

Ketvirtadienį ryte Jonavos rajono Markutiškių kaime užsidegė J.L. gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pastato stogas jau buvo įgriuvęs. Per gaisrą sudegė stogas, išdegė namo vidus ir ten buvęs turtas. Rankas ir veidą apdegė 59 metų vyras, kurį medikai išvežė į Kauno klinikas. Manoma, kad gaisrą sukėlė neatsargus gyventojų rūkymas.

Panevėžio rajono Vadoklių miestelyje vakare degiu skysčiu buvo apipiltas ir padegtas 37 metų vyras. Gaisro metu apdegė vyro rūbai ir kūnas. Įvykis tiriamas.

Tragiškas gaisras kilo penktadienio rytą Vilniuje, Ankštojoje gatvėje. Čia užsidegė trijų aukštų negyvenamas ir remontuojamas namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, atvira liepsna degė patalpa trečiame aukšte. Per gaisrą išdegė ši patalpa, įgriuvo medinis perdengimas į antrą aukštą, apdegė ir buvo išardyta dalis čerpių stogo konstrukcijų. Greta gaisro židinio esančiose patalpose buvo rasti dviejų vyrų kūnai. Jų tapatybės ir amžius nustatinėjami. Spėjama, kad jie užtroško dūmuose. Įvykis tiriamas.

Ugnis praėjusią parą nusiaubė ir daugiau gyvenamųjų namų. Ukmergėje, Gedimino gatvėje buvo padegtos nuosavo namo lauko durys. Ugnį užgesino pats namo šeimininkas. Įvykis tiriamas.

Kaišiadorių rajono Lašinių kaime vakare užsiliepsnojo R.K. gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas jau buvo įkritęs į vidų. Gaisro metu dar apdegė rąstinio namo sienos, pradegė perdengimas, išdegė vidus. Nuo ugnies buvo apsaugoti du šalia stovintys ūkiniai pastatai. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Klaipėdoje, Šilutės plente, vidurdienį gaisras kilo UAB ,,Izobara” katilinėje. Per gaisrą išdegė čia supiltos pjuvenos, aprūko katilinės lubos ir sienos, buvo nuardyta dalis stogo konstrukcijų. Gaisro priežastys aiškinamos.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad Klaipėdos rajone, kelyje Priekulė – Stragnai, išsiliejus Minijos upei, vandens lygis važiuojamojoje kelio dalyje pakilo iki 60 cm ir vis didėja. Todėl eismas šiame kelio ruože draudžiamas. Draudžiama važiuoti ir keliu Žemaitkiemis – Vabalai, kur vandens gylis siekia 25 cm. Apsemti kai kurie kelių ruožai ir Šilutės rajone, tačiau ten eismas dar leidžiamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min