Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 10:12

Praėjusios paros gaisruose nukentėjo vienas žmogus

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno rajone padegtas vilkikas.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 24 gaisrus ir atliko 12 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų gaisruose pavyko išvengti, tačiau vienas gyventojas buvo traumuotas.

Apie 23.55 val. gaisras kilo Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje esančiame apleistame pastate. Greitai atskubėję ugniagesiai, užgesino name degusias šiukšles ir spėjo išnešti apsinuodijusį dūmais 48 metų vyrą, kurį greitoji išvežė į ligoninę.

Trečiadienį apie 8.20 val. Kauno rajone, Kudrėnų kaime, buvo padegtas Čekijos Respublikos krovininis automobilis „Iveco“. Per gaisrą mašina sudegė nepataisomai, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie 13.30 val. Klaipėdos rajone, Lelėnų kaime, gaisras kilo individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė namo vidus ir čia buvę namų apyvokos daiktai, nudegė pastato stogas.

Apie 15.20 val. Elektrėnuose, Obenių gatvėje, užsidegė dar nebaigtas statyti gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė ir buvo išardytas pastato stogas, apdegė mansardoje sukrauti sendaikčiai. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Apie 20.10 val. Kelmės rajone, Aunuvėnų kaime, Luokės gatvėje, užsiliepsnojo medinė daržinė. Gaisro metu sudegė pastatas, jame buvęs traktorius, šienapjovė, apie 15 tonų šieno, tona šiaudų ir 3 tonos grūdų. Manoma, jog daržinė buvo padegta. Įvykis tiriamas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 1.30 val. gaisras kilo Rokiškio rajone, Moškėnų kaime stovinčiame ūkiniame pastate. Per gaisrą supleškėjo pastato stogas, apdegė sienos, vandeniu buvo sulieti viduje buvę namų apyvokos daiktai. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti arklį, 7 ožkas ir 2 šunis bei išsaugoti prie ūkinio pastato priblokuotą priestatą. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:14
24:24
19:47

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min