Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 8d. 11:43

Praėjusios paros gaisruose vienas žmogus žuvo, viena moteris sužalotas, du žmonės išgelbėti

Gaisras studentų bendrabutyje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ugniagesiai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 47 gaisrus bei atliko 12 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo du žmones. Deja, gaisrų metu žuvo vienas gyventojas, o viena moteris buvo traumuota.

Trečiadienį ryte apie 6.40 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Baltijos 5-ojoje gatvėje stovinčiame individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Ugniagesiai su kvėpavimo aparatais patekę į degančio namo vidų dar spėjo išnešti dujų balioną. Užgesinus gaisrą, kambaryje buvo rastas liepsnose žuvusio vyro kūnas. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė čia buvęs turtas, nudegė dalis pastato stogo, nuo karščio išdužo 3 langai. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Apie 16.45 val. gaisras kilo Marijampolėje, Juknevičiaus gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai, užgesino virtuvėje ant grindų smilkusius laikraščius ir spėjo išgelbėti dūmais apsinuodijusią 65-erių metų buto šeimininkę, kurią perdavė greitosios pagalbos medikų globai. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Praėjusią naktį apie 3.55 val. Biržų rajone, Pučiakalnės kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas atskirais židiniais degė atvira liepsna, šalia jo stovėjusi lauko virtuvė jau buvo sudegusi. Dar iki ugniagesių atvykimo iš degančio pastato jo savininkai buvo išvarę į lauką 6 karves ir automobilį ,,Mitsubishi Galant“. Gaisro metu įgriuvo pastato stogas, apdegė medinės daržinės sienos, sudegė 5 rulonai šieno, liepsnose žuvo 3 triušiai. Išgelbėti pavyko dvi šalia stovinčias malkines, o gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Apie 22.20 val. Kaune, Kuršių gatvės kieme buvo padegtas automobilis ,,Fiat Punto“. Per gaisrą išdegė mašinos salonas, apdegė bagažinės dangtis, stogas, abiejų pusių durelės, sutrūko langų stiklai.

Užgesinus šį gaisrą ugniagesiams ilgai ilsėtis neteko, nes naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 2 val. toje pačioje Kuršių gatvėje, prie kaimyninio namo, buvo padegtas lengvasis automobilis ,,Hyundai SVX H-1“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, apdegė kėbulas, išdužo visi stiklai. Per gaisrą nukentėjo ir šalia stovėjęs automobilis ,,Mitsubishi Space Vagon“. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min